Töre'den vazgeçmeyiz

Gökhan Töre için A. Madrid'in önerdiği iddia edilen 17 milyon euro'nun gerçekçi olmadığını belirten yönetim, "Sezon sonunu kadar kimse gidemez!" diye ekledi.

FUTBOL 24.01.2016, 02:58 24.01.2016, 02:59
291

 Ara transferde üç yıldız alarak kadrosunu güçlendiren siyah-beyazlılar, Avrupa'nın önemli kulüplerinin transfer listesinde ilk sıralarda yer alan Gökhan Töre için son sözünü söyledi: Satmıyoruz!. Gökhan Töre, Beşiktaş'ta ortaya koyduğu performansla Atletico Madrid ve Bilic'in çalıştırdığı West Ham'ın gözdesi olmayı başardı. Siyahbeyazlı yönetim, sezon başında Atletico'nun 9, West Ham'ın 12 milyon euro'luk teklifini geri çevirirken; son olarak İspanyol medyasından Atletico'nun Beşiktaş'ın kapısını bir kez daha çalarak 17 milyon euro ve bir sonraki satıştan %25 pay önerdiği iddiası geldi... Kendilerine böyle bir teklifin gelmediğini vurgulayan Beşiktaşlı yöneticiler, İspanyolların dile getirdiği rakamların çok uçuk olduğunu belirterek, "Böyle bir teklif varsa Gökhan'ı hemen gönderelim" diye espri yaparken, "Şunu herkes bilsin, sezon sonuna kadar hiç kimseyi göndermiyoruz" diyerek gelmesi muhtemel diğer tekliflerin de önünü kestiler.

Beşiktaş'ın genç yıldızı Gökhan Töre, bu sezon Süper Lig'de gösterdiği performansla takımının galibiyetlerinde büyük pay sahibi oldu. G.Birliği, G.Saray ve Konya maçlarında rakip fileleri havalandıran Gökhan; Trabzon, G.Antep (2), Başakşehir ve F.Bahçe karşılaşmalarında da asist yaptı. Töre'nin 3 gol attığı, 5 de asist yaptığı maçlarda Beşiktaş 5 galibiyet, 1 beraberlik, 1 de yenilgi alırken toplam 16 puan topladı.
Yorumlar (0)