Töre Çılgın Para İstedi

Geçen sezon kiralık oynayan Gökhan Töre'nin bonservisini almak için uzun süredir uğraş veren Beşiktaş yönetimi, sonunda Rubin Kazan ile anlaşmasına rağmen, bu kez de 900 bin euroluk ücretini 2 milyon euroya çıkartan Gökhan Töre'nin istediği rakama takıldı.

FUTBOL 20.07.2014, 04:37
Töre Çılgın Para İstedi

Rusya'nın Kazan şehrine iki gün önce giderek Rubin Kazan yönetimi ile masaya oturan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Gökhan Töre'nin bonservisini istedikleri rakama çekmeyi başardı ve Rusya'dan Rubin Kazan ile anlaşarak döndü.

TÖRE'NİN İSTEDİĞİ RAKAM ÇOK YÜKSEK

Yaklaşık 15 gündür Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri'ne giderek burada tedavisine devam eden Gökhan Töre ile başlayan pazarlıklar ise hala devam ediyor. Ancak Gökhan Töre'nin Beşiktaş'ın önerdiği rakamın çok üstünde bir ücret talep etmesi, ilk etapta yöneticilerin tepkisini çekti.

Töre'ye yıllık 1.2 milyon Euro garanti ve 10 bin Euro maç başı teklif eden siyah beyazlılara Gökhan'ın yanıtı 2 milyon Euro garanti ve 15 bin Euro maça başı oldu.

BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ: ''BİZ FEDAKARLIK YAPTIK SIRA SENDE''

Gökhan Töre için çok uğraş veren Beşiktaş yönetimi ise, ''Biz en zor zamanlarında sana sahip çıktık ve seni koruduk. Seni takıma kazandırmak için seferber olduk. Takım içinde belirlediğimiz fiyatların dışına çıkmamız mümkün değil, bu yüzden bizim istediğimiz rakamlara inmelisin'' diyerek, Töre'yi ikna etmeye çalışıyor.


MENAJERİNDEN FLAŞ AÇIKLAMA 

Gökhan Töre'nin menajeri Ahmet Bulut, Radyospor’a “Beşiktaş, Rubin Kazan ile anlaştı mı bilmiyorum. Benimle görüşmek istediler. Ancak şunu belirteyim: Biz Beşiktaş ile anlaşmadık” dedi.

Loading...
Yorumlar (2)
zekeriya kor 6 yıl önce
menejer efendi hani siz bonserfisi alin biz sizi ugrastirmayiz diyordunuz,sanki gecen sene kartalimi sampiyon yaptinizda havalarda dolasiyorsunuz.
seyit tan 6 yıl önce
para için beşiktaşı tercih eden topçular istemiyoruz kardeşim sen beşiktaşa geçen sene ne yaptında bu sene bu kadar para isitiyon bence gönderin gitsin bundan ne köy olur ne de kasaba