Toraman Kararını Verdi !

Beşiktaş'taki serüveni yılan hikayesine dönen İbrahim Toraman'ın yeni adresi belli oldu.

Toraman Kararını Verdi !
Yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirmeye devam eden Sivasspor, Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan ve teknik direktör Slaven Bilic tarafından affedilmeyen İbrahim Toraman ile kesin olarak anlaşmaya vardı. 
 
İbrahim Toraman ile anlaşmaya varan ve ardından da Beşiktaş ile masaya oturan Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, uzun uğraşlar sonucunda tecrübeli futbolcuyu Sivasspor kadrosuna kiralık olarak katmayı başardı. 
 
 Beşiktaş ve Sivasspor'un resmi açıklamayı yapmasının ardından İbrahim Toraman, Sivasspor'un kamp çalışmalarına katılacak. 
 
Kaynak : SPORX
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gezgin
Gezgin - 5 yıl Önce

Şenlikler kurulsun Beşiktaş için en büyük gün bu gün,,kurtuluş günü,,şampiyonluk kadar deyerli bir olay..Bu olay takıma pozitif olarak yansıyacak Beşiktaş durdurulamaz bir takım olacaktır,,Göreceksiniz..

maf
maf - 5 yıl Önce

Toraman'ı eleştireceğine, önce yazmayı öğren.'Deyerli' ne la...

Akynk
Akynk - 5 yıl Önce

"Kimileri gelince,kimileri gidince huzur verirmiş"Demba ba transferine bu kadar sevinmemiştim...

HAKAN
HAKAN - 5 yıl Önce

BUNLAR GİBİ OYUNCU İSTEMİYORUZ BİZİ TORAMAN KARDAN ÇOK ZARAR GETİRDİ HEP UMUTSUZLUK AŞILADI BUNLARIN MİLADİ ÇOKTAN DOLDU BENCE ARTIK KAPIDAN BİLE İÇERİ GİRMEMİSİ LAZIM DÜMDÜZ BİR OYUNCU TEKNİK SIFIR ZATEN BEŞİKTAŞTA OYNAMASI BELLİ BAŞINA SIKTINTI

Can
Can - 5 yıl Önce

Sıra Holosko ve cenk gönende

Akynk
Akynk - 5 yıl Önce

Hadi holoskoyu anladıkda,cenk neden..?

Muharrem
Muharrem - 5 yıl Önce

takmışlar arkadaş cenk e öyle kalecinin kurbanı olun siz adamdaki refleks kimsede yok o acemilik günlerini çoktan aştı herif siz hala bi boktan anlarmış gibi o futbolcuya bu futbolcuya saydırın. Toraman a da gelince YAZIK tek kelimeyle YAZIK beşiktaşa herşeyini adamış yıllarca kaptanlığını yapmış adamı böyle uğurlamak yönetimin yaptığı şerefsizlikten başka bişey değil ne yaptı adam mı öldürdü bu toraman ben mi bilimiyorum ?

sadık
sadık - 5 yıl Önce

toraman yazık diyenler beşiktaş düşmanından başka bişey değil. toramanın şu saatten sonra beşiktaşta işi yok. futbolculuğundada hiçbişey yoktu adamlığındada hiçbişey yok.. hem takım içindeki huzuru bozuyor hemde gelen topu şişiriyor takımı gereksiz yere yoruyor..toramana iyi topçu diyenler nasıl izliyorsunuz futbolu anlamak mümkün değil.. toraman iyi topçu olsaydı milli takıma alınırdı en basiti ama bildiğin kazma onun için tercih edilmedi milli takıma!! ve birilerinin torpiliyle beşiktaşta bukadar kaldı ve hala o torpili kullanmaya çalışıyor çebiyle beraber.. toroman 3. sınıf topçu bile değil. adam maçta hırslı gibi gösteriyor kendini, hakemin her ters kararına çirkef çirkef koşuyor bizim bazı mallarda toramanı topçu sanıyor.. bu ülkenin gündemini hep kuşbeyinlilermi yönlendirecekk yeterr artık anlamıyorsanız susun bari.. TORAMANIN CANI CEHENNEMEE... VE ÇEBİNİN !!!