Tolgay'ın bize sözü vardı

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, Tolgay Arslan transferi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Tolgay'ın bize sözü vardı

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, Tolgay Arslan transferinin siyah-beyazlı camiaya hayırlısı olmasını dileyerek, "Tolgay'ın bize 'Beşiktaş'ta top oynamak istiyorum' diye bir ay önce sözü vardı. Hem o sözünde durmuş oldu hem biz sözümüzde durmuş olduk. Camiamıza hayırlı olsun" diye konuştu.

Torunoğulları, bir gazetecinin "Bu transferde büyük emeğiniz var" demesi üzerine, "Bu transferde Beşiktaş yönetiminin büyük emeği var. Dün gün boyu hem başkanımızla hem de ikinci başkanımızla yapmış olduğumuz telefon görüşmeleri sonrası, mutlu sonuca vardık" ifadelerini kullandı.

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Tolgay Arslan transferiyle ilgili açıklamalarının hatırlatılması üzerine ise siyah-beyazlı yönetici, "Trabzonspor Kulübü'nün başkanına cevap vermek benim haddim değildir. Kendi kulüp başkanımız, cevap vermesi gerekiyorsa cevap verecektir. Ancak şunu çok rahatlıkla söyleyebilirim, bir ay önce Tolgay bana bir söz vermişti. Ben ona bir teklif sunmuştum. Bir ayın sonunda buluştuk. Bu teklifi sonuçlandırmış olduk" dedi.

Torunoğulları, Tolgay Arslan'ın Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile bir araya geldiğinin hatırlatılması üzerine ise "Trabzonspor Kulübü'nün başkanı oraya gidiyorsa, kendisiyle saygıdan dolayı buluşmuş olabilir. Sonuçta Trabzonspor formasını giymiş değil" değerlendirmesinde bulundu.

Tolgay Arslan'ın Beşiktaş'ta giyeceği forma numarasının sorulması üzerine de Torunoğulları, milli futbolcunun siyah-beyazlı ekipte 18 numaralı formayla mücadele edeceğini söyledi.

Tolgay'ın, yarın sağlık kontrolünden geçtikten sonra siyah-beyazlı kulüple sözleşme imzalaması bekleniyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hakan
hakan - 4 yıl Önce

Konu kapanmistir hayirli olsun duygusallikla olmaz bubisler necipe ten.iyi.olcagi.kesin bu.ornek yeter galiba

Hakan
Hakan - 4 yıl Önce

Hakan'dan Hakan'a olacak ama Necip iyi bir oyuncu. Yerinde oynatınca ve gününde oynayınca ondan iyisi yok. Tolgay golcü özelliği de olan bir futbolcu. Bizim orta alanımızdaki mücadele gücünü arttıracak. Tıpkı Veli gibi dirence katkısı olacak. Herkesin yabancıya abanacağı bir ortamda çok zeki bir politika izliyoruz. Yabancıyı her zaman alabilirsiniz ama seçerek, beğenerek almak sadece büyük kulüplerin harcıdır. Bence ara dönem için gayet iyi işler yaptık. Artık transferi bırakıp lige odaklanabiliriz. Gelecek başka bir oyuncu sadece kadroyu şişirir. Opare, Tolgay ve Milosevic nokta atış transferler. Gelecek yıl belki Atiba yerine biri gelebilir ama eğer kalırsa sadece takımda güçlü olan pozisyonları daha güçlü kılacak oyuncu alınacaktır. Yani gelecek yıl resmen çok daha büyük bir kadromuz olacak.

hozatlı
hozatlı - 4 yıl Önce

necipe iyi oyuncu diyen;ya akrabası tanıdığı,ya futboldan anlamıyor,ya çok iyi niyetli yada renkli.