Tolgay'ın Babası Konuştu! İbre Beşiktaş'tan Yana

Hamburg forması giyen Tolgay Arslan'ın transfer hikayesini babası Erhan Arslan canlı yayında açıkladı.

Tolgay'ın Babası Konuştu! İbre Beşiktaş'tan Yana

Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş ve Trabzonspor'un gündeminde olduğu bilinen Hamburg'un formasını giyen Tolgay Arslan'ın babası Erhan Arslan, Beyaz TV ekranlarında Beyaz Futbol programında çok önemli açıklamalar yaptı. Tolgay'ın hangi takımı istediğinden hangi takımı tuttuğuna kadar birçok konuda açıklamalar yapan baba Arslan, oğlunun transferine dair önemli ipuçları verdi. İşte Erhan Arslan'ın açıklamalarından satır başları; "Tolgay için İngiltere'den herhangi bir teklif yok. Benim gönlüm Tolgay'ın, Almanya'da kalmasından yana.

 

Ancak ibre Beşiktaş'tan yana. Trabzonspor'dan bir talep yok. Hacıosmanoğlu ile görüşmedim. Beşiktaş ile iki defa görüştüm. Şu an Almanya'dan teklif gelirse ben Almanya'yı tercih ederim. 2-3 hafta kadar önce Ersun Yanal ile görüştük. " "'Ailece Galatasaray'lıyız. Tolgay da Galatasaray'lı. " "Tolgay'ın Hamburg'la 6 ay daha sözleşmesi var, kulüp çağırıp seni bırakmıyoruz da diyebilir. Transferi sadece rakam olarak düşünmüyoruz. İstikbali neredeyse orada oynamalı. Tolgay'ın futbol geleceği nerede iyi olacaksa orada oynasın. Tolgay da kız arkadaşı da böyle düşünüyor"

YORUM EKLE
YORUMLAR
aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

almayin cinconluysa...

ilker
ilker - 4 yıl Önce

O zaman pilot takim trabzona gitsin

suat
suat - 4 yıl Önce

Adamlar top yükün galatalı Tolgahan Hayır gelmez

asi kartal
asi kartal - 4 yıl Önce

ibrahim bilmem ne oğlu almanyaya gitmiş tolgayı almaya inşallah alırda bu trabzon iflas eder haram paranın musluğu erken biter akp parayı ts de aklıyor

hibo BJK
hibo BJK - 4 yıl Önce

Ya dün wiki de beşiktaş yazıyordu bugün silindi bişey yazmıyor yattı sankim ..

serkanatlı
serkanatlı - 4 yıl Önce

bu açıklamalar gerçek ise kesin almayın gays almazsa pilot takımı trabzon alsın.en iğrenç reklerin 2 sini birden taşıyan kimseler de karakter problemi oluyor.yönetim dinlediysen ona göre karar ver.

fthspkn
fthspkn - 4 yıl Önce

ser kanatlı ile aynı yerden yazıyoruz.kesinlikle almayın açıklamalar gerçekse gitsin gays de oynasın.onların niyeti yok trabzon alsın.

asi kartal
asi kartal - 4 yıl Önce

yönetim engin baytarı alın uyumayın ;bırakın gs yi tek başına yesin ;alsın intikamını.engin büyük oyuncu alın onu.bırakın tolgay ts gibi minik bir futbol takımında oynasın