Tolgay'dan G.Saray ve F.Bahçe açıklaması!

Beşiktaş'ın yetenekli futbolcusu Tolgay Arslan'ın Galatasaray ve Fenerbahçe ile transfer görüşmesi yaptığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

FUTBOL 16.05.2015, 11:47
1040
Tolgay'dan G.Saray ve F.Bahçe açıklaması!

Beşiktaş'ın yetenekli futbolcusu Tolgay Arslan'ın Galatasaray ve Fenerbahçe ile transfer görüşmesi yaptığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Yapılan iddialı haberlerin ardından Beşiktaş Kulübü resmi sitesinden bir açıklama yaparak Tolgay Arslan'ın sözlerine yer verdi.

Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

"Fanatik gazetesinde Zafer Büyükavcı imzasıyla yer alan haber, tamamen gerçek dışıdır. Beşiktaş'a geldiğim günden bu yana aile ortamıyla karşılaştım ve bu uyumu sahadaki performansıma da yansıtmaya çalıştım. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Ne benim ne de menajerimin haberde iddia edildiği gibi, rakip kulüp yetkilileriyle görüşmemiz olmamıştır.

Yorumlar (2)
eses eses 5 yıl önce
buda kartal bakisina girsin seref yoksunu editor her hiyarim var diyene tuz alip kosma
serkanatlı 5 yıl önce
gazeteler eskiden yüzbinli satardı,şimdi 3-5 binli satıyor internetin olması muhakkak etkilese de bu zafer büyükavcı gibi aşağılık bilmem ne çocuğu yalancı habercilerin etkisi daha fazla, çünkü babam internet kullanmıyor ama tek gazete alıyor eskiden hepsini alırdı.