Tolgay'dan G.Saray ve F.Bahçe açıklaması!

Beşiktaş'ın yetenekli futbolcusu Tolgay Arslan'ın Galatasaray ve Fenerbahçe ile transfer görüşmesi yaptığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Tolgay'dan G.Saray ve F.Bahçe açıklaması!

Beşiktaş'ın yetenekli futbolcusu Tolgay Arslan'ın Galatasaray ve Fenerbahçe ile transfer görüşmesi yaptığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Yapılan iddialı haberlerin ardından Beşiktaş Kulübü resmi sitesinden bir açıklama yaparak Tolgay Arslan'ın sözlerine yer verdi.

Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

"Fanatik gazetesinde Zafer Büyükavcı imzasıyla yer alan haber, tamamen gerçek dışıdır. Beşiktaş'a geldiğim günden bu yana aile ortamıyla karşılaştım ve bu uyumu sahadaki performansıma da yansıtmaya çalıştım. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Ne benim ne de menajerimin haberde iddia edildiği gibi, rakip kulüp yetkilileriyle görüşmemiz olmamıştır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
eses eses
eses eses - 4 yıl Önce

buda kartal bakisina girsin seref yoksunu editor her hiyarim var diyene tuz alip kosma

serkanatlı
serkanatlı - 4 yıl Önce

gazeteler eskiden yüzbinli satardı,şimdi 3-5 binli satıyor internetin olması muhakkak etkilese de bu zafer büyükavcı gibi aşağılık bilmem ne çocuğu yalancı habercilerin etkisi daha fazla, çünkü babam internet kullanmıyor ama tek gazete alıyor eskiden hepsini alırdı.