Tolgay'da flaş gelişme! Geliyor mu?

Beşiktaş ve Trabzonspor'un gündeminde yer alan Tolgay Ali Arslan konusunda, Alman basını sıcak bir gelişmeyi duyurdu.

FUTBOL 18.01.2015, 11:09
3248
Tolgay'da flaş gelişme! Geliyor mu?

 Beşiktaş veTrabzonspor'un gündeminde yer alan Tolgay Ali Arslan konusunda, Alman basını sıcak bir gelişmeyi duyurdu.

Hamburg Teknik Direktörü Josef Zinnbauer ile kısabir röportaj da gerçekleştiren ünlü dergi Kicker,Beşiktaş'ın Tolgay konusunda kabul edilen bir teklif sunduğunu iddia etti. Tolgay için Trabzonspor'dan da teklif olduğunu ancak 'kabul edilebilir' miktardaki teklifin sadece Beşiktaş'tan geldiği belirtildi.

Artık transferin resmiyete dökülmesi için Beşiktaş ile Tolgay'ın menajeri Franchesho di Frisco'nun görüşmelerinin sonuçlanmasının beklendiği ve olumsuz bir gelişmenin olmaması durumunda imzaların atılmasının beklendiği ifade edildi.

Öte yandan, Hamburg'un Tolgay'dan gelecek parayla birlikte Leverkusen'den Josip Drmic için harekete geçeceği haberi verildi.

Yorumlar (7)
totti 6 yıl önce
tamam tasarruf yapılıyor, paralar sokağa atılmıyor anladık (eneramo,süzen,sezer hariç tabi!!) ama elimizde yine iyi bir fırsat var devreyi rakiplerle kafakafaya kapatmışız ve derbi dışında devrenin en iyi oynayan takımıyız, avrupada devam ediyoruz. ihtiyacımız bu sezon için 2 transfer daha (Sezon başından beri ihtiyaç vardı devre arasına atıldı), transfer açılalı 18gün olmuş, lige geri dönmemize 8 gün kalmış, liverpool maçına 1 ay var! bu transferler ne zaman gelecek, yerleşecek, takıma uyum sağlayacak, form tutup katkı sağlamaya başlayacak? (geçen sene jones hem geç hem sakat geldi form tutup iş yapmaya başlayana kadar lig bitti, bu sene sosa aynı şekilde geldi ancak ilk yarının sonlarına doğru performans verebilmeye başladı) özetle benim korkum 2-3 milyon tasarruf edeceğiz derken şampiyonluk veya geçen seneki gibi 2.lik kaçacak milyonlar kaybedilmiş olacak.
fatih 6 yıl önce
totti keşke herkes senin gibi düşünebilse eleştirmeye kalksam vay fatih sen şöylesin sen böylesin diye bana yükleniyorlar diyorlarki geç olsun iyisi olsun diyorlar ya arkadaş geç olsun iyisi olsunda senin düşüncen her şeyi söylüyor jones ve sosada olduğu gibi alışma durumu sakatlığı varsa geçmesini bekle derken zaman gidiyor halbuki yorumun gerçekleri açık açık ortaya koyuyor paraya kıyılmıyor nedense
serdar 6 yıl önce
Tombul tobmul memeler hulya avşar
serdar 6 yıl önce
Kemal doğulu ivanayı sikti
Schwarzer Adler 6 yıl önce
Hamburger Morgenpost dan 2 saat önce Tolgay hakkında bir açıklama yapıldı,Beşiktaş ve Trabzon un en ciddi teklifler yapıldığını ,Tolgay'ın Beşiktaş a gitmek isteğini,Hamburg un 500 bin Euro ya transferin olacağını,sadece Tolgayla Beşiktaş ın senelik ücret konusunda pazarlıkta olduğunu belirtiyor.
Schwarzer Adler 6 yıl önce
Tolgay şuan Hamburg'un hazırlık kampı olan Dubai de.Kondisyon bakımından çok iyi durumdaymış hazır olarak gelecek,bu transfer yüzde 95 bitti.
kartalbey 6 yıl önce
tolgay ve iyi bir sağ bekle şampiyon oluruz..milosevic, tolgay, linnes devre arası için harika hamlelerdir!