Tolgay takım arkadaşları ile vedalaştı!

Tolgay Arslan'ın Beşiktaş'ın Antalya kampına katılmak için gün saydığı öğrenildi.

Tolgay takım arkadaşları ile vedalaştı!

Almanya'nın Hamburger Morgenpost gazetesi, Tolgay Arslan'ın Beşiktaş'ın Antalya kampına katılmak için gün saydığını yazdı.

Gazete; 24 yaşındaki oyuncunun, Dubai'deki Al Shabe Spor kompleksinde idmanlarını sürdüren takım arkadaşları ile vedalaştığını belirtti. Tolgay'ın Beşiktaş'la her konuda anlaştığını, İstanbul'da alacağı paradan yaşayacağı eve kadar her şeyin netleştiğini iddia etti.

İstanbul'da bulunan Tolgay'ın menajerinin tüm işlemleri hallettiğini belirtti. Tek sorunun Beşiktaş'ın Tolgay'ı almak için verdiği 500 bin euro'luk bonservis bedeli için Hamburg'un yükseltme konusunda poker oynadığı belirtildi. Hamburg'un, Trabzonspor'la da görüştüğü fakat Türk oyuncunun İstanbul'da yaşamak istediği için İstanbul'u seçmesinin Hamburg'un masada elini sıkıştırdığını yazdı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
erbil
erbil - 4 yıl Önce

Atiba'nın yerine düşünüyorlar herhalde, bence tutmaz. Atiba'yı göndereceklerse en az onun kadar tecrübeli ve kolay sakatlanmayacak birini bulmaları gerekir, mesela Stephane M'bia ya da Mavuba :)

hasan
hasan - 4 yıl Önce

atibadan çok daha özellikli bir oyuncu.

sezer
sezer - 4 yıl Önce

çok iyi yoldayız doğru transferler geliyor :)

tekin
tekin - 4 yıl Önce

bigun zap yaparken bu herife denk geldim maçı seyrettim 90 dk.adamda hiç bi özellik yok.tamam,kötü değil ama eğer bjknin buyuk hedefleri varsa artı anlamda hiçbirşey katmaz tolgay.