Tolgay o pozisyonu anlattı

Beşiktaş’ın orta saha oyuncularından Tolgay Arslan, 3-0 kazandıkları Galatasaray maçı sonrası değerlendirmelerde bulundu.

FUTBOL 02.12.2017, 22:27 03.12.2017, 03:55 kartalbakışı.com
284
Tolgay o pozisyonu anlattı

Siyah-beyazlı futbolcu, Gomis ile çarpıştığı pozisyonda birkaç saniye kendisini kaybettiğini ve devre arasında Şenol Güneş ile konuştuktan sonra ikinci yarıya devam ettiğini belirtti. Tolgay, kendisini iyi hissetmedikten sonra oyundan çıktığını belirtti.

***

Tolgay Arslan’ın yaptığı açıklamalar şu şekilde:

“Türkiye’nin en iyi takımı olduğumuzu gösterdik”

Çok iyi maç çıkadık. Takım olarak çok iyi oynadık. Baskıyı yaptık. Buna çalışmıştık. Hocamızın istediklerini yaptık. 3 gol attık ama 10 tane net pozisyon vardı. Türkiye’nin en iyi takımı olduğumuzu gösterdik. Böyle devam etmek istiyoruz.

***

“Gerçek Beşiktaş’ı göstermeye çalıştık”

Biz mecburen kazanmak zorundaydık. Gerçek Beşiktaş’ı göstermeye çalıştık. Zaman zaman bunu çok iyi yaptık. Başka bir şey konuşmaya gerek yok. İstediğimizi aldık.

***

“3-4 saniye kendimi kaybettim”

Başıma darbe aldım. Ama şu anda iyiyim. Bir bakacağım. Gece neler olacağını göreceğim. 3-4 saniye nerede olduğumu bilemedim. Sonra bizim doktoru duydum. İkinci yarıda bazen net göremedim, midem biraz bulandı. 65’e kadar dayandım. 3 puanı hak ettik. İnşallah böyle devam eder.

***

Kaynak: Ajansspor

Yorumlar (0)