Tolgay Beşiktaş'a imza atmaya çok yakın

Beşiktaş, Bundesliga ekiplerinden Hamburg'un formasını giyen Türk asıllı orta saha oyuncusu Tolgay Arslan'ın transferi için son aşamaya geldi. Futbolcunun kulübü ve menajeri ile yapılacak son görüşmenin ardından imzaların atılması bekleniyor.

FUTBOL 20.01.2015, 13:51
2668
Tolgay Beşiktaş'a imza atmaya çok yakın

Beşiktaş Hamburg'un Türk asıllı orta saha oyuncusu Tolgay Arslan ile büyük oranda anlaşmaya vardı. Siyah beyazlılar Alexander Milosevic ve Daniel Opare transferinin ardından Tolgay'ı da kadrosuna katmaya hazırlanıyor. Sezon sonu Hamburg ile anlaşması sona erecek olan 24 yaşındaki futbolcu ile el sıkışan yönetim, Tolgay'ı ilk aşamada sezon sonuna kadar kiralayacak. Türk asıllı oyuncunun performansından memnun kalınması durumunda ise yeni sezon öncesi Tolgay ile uzun süreli mukavele yapılacak.


Transferin gerçekleşmesi için Hamburg ile temasa devam eden siyah beyazlılar, kısa süre için de Tolgay'ı renklerine katmayı planlıyor.

Yorumlar (3)
Taraftar 6 yıl önce
Şampiyonluğu kılpayı kaçırırsak taraftar bu transferi sebep gösterir ve yönetimi affetmez;Ek olarak Tolgay ve Jimmy gelmeli çünkü 1-2 maç haricinde sonradan oyuna girenlerin katkısını göremedik(Kerim,Oğuzhan)
Hakan 6 yıl önce
Gayet makul transferler. Çok saçma paralar ödenmeden yerinde adamlar seçilmiş. Milosevic'i bilmem ama Tolgay ve Opare akıllıca. Milosevic'in de arkaplanı ortaya çıkmaya başladıkça onun da iyi bir transfer olduğuna dair kanaatim oluştu.