Tolgay Arslan İçin Yeni İddialar

Beşiktaş'ın, Tolgay Arslan'la söz kestiği iddiaları ortada dolaşırken, Türk asıllı Alman yıldızı isteyen bir başka takım Trabzonspor'un teklifini yükselttiği ileri sürüldü. Hamburg'da top koşturan 24 yaşındaki oyuncunun ise Arsenal'in ilgisi nedeniyle henüz kararını vermediği gelen haberler arasında.

FUTBOL 24.01.2015, 23:07
1584
Tolgay Arslan İçin Yeni İddialar

Beşiktaş'ın devre arasında kadrosuna katmak istediği Tolgay Arslan için sürekli yeni iddialar ortaya atılıyor.

Siyah-Beyazlılar'a söz veren ve imza attığı söylenen Tolgay'ın transferinin henüz resmi olarak açıklanmaması beraberinde sürekli olarak yeni iddiaların da ortaya çıkmasına sebep oluyor. Birkaç gün önce Hamburg Kulübü ile 300 bin Euro'ya el sıkışan ve transferi açıklamak için son imzaları bekleyen Kara Kartal, henüz bu transferi açıklayamadı. Transfer sürecinin uzamasıyla beraber Alman ve İngiliz basınında çıkan haberler de son derece ilginç.


Alman basınına göre Tolgay'ı daha önce de istediği bilinen Trabzonspor'un gurbetçi futbolcunun hem kendisine hem Hamburg kulübüne yaptığı teklifleri artırdığı ve transfer sürecinin bu yüzden çıkmaza girdiği iddia ediliyor. Türk asıllı Alman futbolcuyla ilgili bir başka iddia İngiliz basını ile yine Almanbasınından geldi. Bu iddia ise Arsenal'in 24 yaşındaki Tolgay ile ilgilendiği ve futbolcu ile Hamburg'un bu yüzden Beşiktaş'ı beklettiği şeklinde.

Tolgay ile ilgili bütün bu gelişmeler yaşanırken, Beşiktaş Yönetimi ise bu transfer konusunda oldukça rahat görünüp bu transferin gerçekleşeceğine olan inancını sürdürüyor.

Yorumlar (6)
6 yıl önce
Trabzonspor, Tolgay için yıllık 2,2M + maç başı 20 + 1M € imza parası teklif etti. Beşiktaş'ın 2 katı (via @fatihdogan_38)
grkan 6 yıl önce
umarım tsye gider, kaliteli bir oyuncu değil
asi kartal 6 yıl önce
nereye giderse gitsin 5 para etmez bu yavşak
asi kartal 6 yıl önce
oyuncu BEŞİKTAŞ ı seçemez BEŞİKTAŞ oyuncuyu seçer;
bülent 6 yıl önce
Arsenal mi? Wenger tsm sasirtmis olmali. Artik herkez alman olsunda kim olursa olsun diye transfer ediyor heral
hakan 6 yıl önce
babasının dün söyledikleri babasının tama bir zeka özürlü olduğunu gösteriyor..Oğlanda öyleyse gelmesin..