'Tolgay Arslan Her An Beşiktaşlı Olabilir'

Beşiktaş'ın transfer gündeminde olan Almanya'nın Hamburg takımında forma giyen Tolgay Arslan ile alakalı Alman kulübünden açıklama geldi.

FUTBOL 21.01.2015, 14:57
1885
'Tolgay Arslan Her An Beşiktaşlı Olabilir'

Beşiktaş'ın transfer gündeminde olan Almanya'nın Hamburg takımında forma giyen Tolgay Arslan ile alakalı Alman kulübünden açıklama geldi. Hamburg'un Sportif Direktör Peter Knaebel, transferin an meselesi olduğunu söyledi.


Peter Knaebel, Tolgay'ın bonservisi konusunda iki kulübün de pazarlık halinde olduğu belirtirken. Transfer ile ilgili Hamburg'un Dubai kampında açıklamalarda bulunan Sportif Direktör Peter Knaebel "Tolgay konusunda Beşiktaş ile görüşmeler devam ediyor, transferi konusunda Beşiktaş ile anlaşacağımızı zannediyorum" şeklinde konuştu.

Yorumlar (20)
hasan kartal 6 yıl önce
resimdeki adam çok hoşmuş gerçekten onu arkamdan almak isterdim
EMRE K 6 yıl önce
OHA DIYORUM BU YORUMA .. NE BICIM EDITORSUNUZ , UTANMIYORMUSUNUZ.
Quintus 6 yıl önce
çüşş hakikaten.. ne biçim yorum, yuhh.. editör hangi kafada yaşıyor acaba..
B.j.K 1903 6 yıl önce
Sanki Kartal bakışı sitesi değilde gay sitesi Amk.Yuh be....Ne zamandan beri Siteyi sapıklar basmış.Editör bu sapıkları tespit edin artık.Yoksa bakana
şikayet edicem bu deyuzları şikayet etmek şart oldu.Yürümez bu böyle.
Karşı Beyaz 6 yıl önce
Bu sapık Hasan kartal dan kurtulmamız lazım . Pis herif bu sayfada sulanmadığı kimse kalmadı .Yeter ya .
Bahattin Altun 6 yıl önce
Editör işini yap. Hasan Kartal denen adam resmen insaları eşcinselliğe özendriyor . Bu sayfada bir sürü genç kardeşimizvar . Bu SOYSUZ Hasan Kartal gençlere kötü örnek oluyor .
ali buluç 6 yıl önce
arkadaşlar hasan kartaldan rahatsızsanız yazdıklarını kaale almayın,yokmuş gibi davranın göreceksiniz 2 güne almaz burda göremezsiniz
hasan kartal 6 yıl önce
ali buluç denen top ,birileri benim ismimi kullanarak pis pis yazılar yazıp eşcinselliğimle dalga geçiyor .onu bir elime geçirirsem yapacağımı biliyorum .
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın