Tolga'nın transfer korkusu

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in ilk basın toplantısında uyardığı isimlerden olan Tolga Zengin, çalışmalara başladı.

FUTBOL 18.06.2015, 12:24
2052
Tolga'nın transfer korkusu
Beşiktaş'ta teknik direktörlüğe Şenol Güneş'in gelmesi ile birlikte yabancı kaleci transferi geçici olarak rafa kaldırılmıştı.

Şenol Güneş, Beşiktaş'a imza attığı basın toplantısında "Eldeki kalecilerimizi kullanabileceğimi düşünüyorum. Onları görmek istiyorum. Ama istediğimiz performansı gösteremezlerse, katkı alamazsak önümüze bakarız" diyerek özellikle Tolga ve Cenk'i açık bir şekilde uyarmıştı.

Bu konuşma sonrası geçen sezonun büyük bir bölümünü sakatlıklarla geçiren Tolga Zengin iki haftalık tatil sonrası Ümraniye'de çalışmalarına başladı bile.

Fenerbahçe maçında sakatlanan ve sağ arka tendonu koptuğu için ameliyat olan Tolga sezonun geri kalanında oynamamıştı. UEFA Avrupa Ligi'nde 3-1 yenildikleri Club Brugge maçı ve sonrasında taraftarlarca da çok eleştirilen tecrübeli eldiven, inşaat halinde olan Ümraniye'de kondisyon antrenmanları yapıyor. Sakatlığını tamamen atlatan Tolga, uzun bir süre takımla antrenman yapmadığı için fizik, kondisyon eksikliklerini bir an önce kapatmak istiyor.

Tolga'nın bu hareketi aynı zamanda Şenol Güneş'in basın toplantısında kalecilere verdiği mesajı aldığı ve işi şimdiden sıkı tutmak istediği şeklinde de yorumlandı.
 
 
DHA

 

 
Yorumlar (10)
david 5 yıl önce
adam olaydında oynayaydın satın cenkide tolgayıda günay yedekte kalsın sergio romeroyu getirin ya
yigit 5 yıl önce
yahu bu takımda kaleci dediğimiz amatör günayı uyarmamışmı. bu çocuğun torpili kimse çok başarılı. kaleye gelen her yan topu korner dahil yemiş adama kaleci deyip takımda tutuyorsak yazıklar olsun
iranlı 5 yıl önce
tecrübeli bir kaleci şart...
kartalizmir 5 yıl önce
Özel hayatını işine yansıtan profesyönellikten uzak duygusal bi kaleci. Antrenmandan çok rehabilitasyona ihtiyacı var. İlk sene iyiydi bu sene döküldü
Sg13 5 yıl önce
Adamda yetenek yok. Çalışsa ne olur???
Dely Valdes 5 yıl önce
Brugge maçını sattın lan sen sattın şeref yoksunu sırf tipi mülayim diye efendi diyorlar şike yaptığına bahse girerim
kamil 5 yıl önce
bunlar haram para yiyenler
hüda 5 yıl önce
beşiktaşa bi aziz şart astğı astık kestiği kestik bu adamlar fenerde olsaydı bu sezon yoktular hiçbiri bizde eşşekten yarış atı yapmaya uğraşıyoruz nediyim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın