Tolga Zengin'i ağlatan mektup

Beşiktaş taraftarından Tolga Zengin'i ağlatan mektup

FUTBOL 02.02.2015, 13:03
1318
Tolga Zengin'i ağlatan mektup
Beşiktaş'ın tecrübeli kaptanı Tolga Zengin'in kendi Instagram sayfasından paylaştığı mektup hem kendini hem taraftarları duygulandırdı.

Küçük yaştaki hasta bir Beşiktaş taraftarının Tolga Zengin'e yazdığı mektup okuyan herkesi duygulandırdı.

Beşiktaş Kaptanı Tolga Zengin, siyah-beyazlı bir taraftarın kendisine yazdığı mektubu İnstagram hesabından paylaştı. Hasta olduğunu söyleyen Yusuf Emir isimli Beşiktaş taraftarının kendisine gönderdiği mektubu ''Ağlattın beni be kocaman yürekli çocuk'' diyerek takipçileriyle paylaşan tecrübeli file bekçisi yürekleri burktu.

İşte o mektup;

Tolga Zengin
Yorumlar (9)
Tataroğlu 6 yıl önce
Bizide ağlattın be çocuk hemde iş yerinde Allah acil şifalar versin.
CastieL 6 yıl önce
Tolga sevi seviyoruz ama Beşiktaşada yalkışıyorsun ama yetersizsin :)
aslanavcisi 6 yıl önce
adamsın tolga senin o çocuğu bulacağından eminim sen beşiktaşa beşiktaşımda sana çok yakışıyor. kardeşimize büyük geçmiş olsun allah acil şifalar versin.
Sadi 6 yıl önce
Tolga 30 senedir kalemize geçen en iyi kaleci. Rasim hocaları görmedim ama Adem'den başlarım, herkesle de tartışırım. Bu dönemi kötü, bize de arkasında sağlam durmak düşer. Çok daha iyi olacak 6-7 sene de bu kaleyi kapayacak.
Balkır 6 yıl önce
Ağladım ya la =(
Emre 6 yıl önce
Benim gözümde dünyanın en iyi kalecisi Tolga.
lhj 6 yıl önce
boşuna inletmiyoruz stadları "bu sevda bitmez" diye... Büyük Beşiktaş Taraftarına selam olsun!
Ahmet Özgür 6 yıl önce
Al bir tane'de burada! Ya arkadaş ne yetersizliğini gördün Tolganın,adamın refleksleri harika,pozisyon alması harika,karşı karşıyalar da harika,yan topları çok iyi hepsinden önemlisi Jose Sambade gibi bir deha antrenör ile çalışıyor ve her maç gelişerek, üstüne koyarak devam ediyor! Ne istiyorsunuz gol yemeyen kaleci mi? Tsubasada ki Genzo Wakabayash'mi istiyorsunuz? Uçsun,kaçsın,direklerin üzerinden uçarak şutlar durdursun?! Abuk sabuk konuşmayın,Tolga BJK kalesi için bir şanstır ve Cordoba'dan sonra gelmiş en sağlam kalecidir..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın