Tolga İdmana Katılmadı ''Kartal Partizan'a Hazır''

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi C Grubu 4. maçında Partizan ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bu akşam yaptığı antrenmanla tamamladı ve kampa girdi.

FUTBOL 05.11.2014, 18:47
883
Tolga İdmana Katılmadı ''Kartal Partizan'a Hazır''

Basına 15 dakikası açık yapılan antrenman 1.5 saat sürdü..
 
Antrenmana tedavi olan Tolga Zengin katılmadı.
 

Teknik Direktörümüz Slaven Bilic yönetiminde yapılan antrenman kondisyon ve taktik çalışmasıydı.
 
Antrenman takım halinde yapılan ısınma koşusu ile başladı. Streching çalışması ve kısa koşular yapıldı. Taktik programının yer aldığı çalışmalar sonrası antrenman yarım sahada yapılan çift kale maç ile sona erdi.
 
Beşiktaş, yarın(6 Kasım) akşam saat 20.00’de Partizan ile Atatürk Olimpiyat Stadı’nda karşılaşacak.

Yorumlar (4)
fthspkn 6 yıl önce
tolga dışarıdan gözüktüğü kadarı ve söylemleri ile iyi bir insan ve 10 numara da olmasa iyi kaleci ama çok çok uzun süreden beri sürekli sakatım,ağrılarım var yüz ifadeleri ile taraftarı huzursuz ediyor.cenk te çok iyi bir kaleci..tolga lütfen tam olarak iyileşip,dinlenip,moral kazanıp kaleye öyle gelsin.
grpbc 6 yıl önce
fthspkn bravo kardeşim, kesinlikle haklısın. Tolga bizim kaptanımız, tecrübeli kalecimiz vs. olsa da onun dinlenmeye, iyileşmeye ihtiyacı olduğu kadar Cenk'in de oynamaya ihtiyacı var. Yarın öbür gün Tolga uzun süreli sakatlık yaşadığında Cenk'i mecburiyetten maç ritmi olmadan kaleye geçirmek hem takımı hem Cenk'i bitirir. Partizan maçıyla inşallah formayı bir süre kapar Cenk.
maf 6 yıl önce
Tolga hem formsuz hem de sakatken bile Cenk'e görev vermemek,Cenk'e yapılabilinecek en büyük hakarettir.Cen k formayı şimdi giyemezse ne zaman giyecek?
metın 6 yıl önce
tolga bır ıse yaramaz. kotu kalecı. ona verılen paraya yzık. ıyıkı yokmuş keşke hıc olmasa.