Tolga formda, kaleciye gerek yok!

Beşiktaş'ın transferdeki rotasını Jose Sambade'nin bu sözleri çizdi: "Tolga formda, kaleciye gerek yok"

 Transfer döneminde Beşiktaş’ta merak edilen konu; kaleye takviye yapılıp yapılmayacağıydı... Ancak Kartal, uzun bir süre temas halinde olduğu Victor Valdes’ten vazgeçip Tolga Zengin ve Günay Güvenç’le yola devam etme kararı aldı. 

Aslında Cenk Gönen’in Galatasaray’a gitmesiyle kaleye takviye bekleniyordu ancak Tolga’nın performansı, bu transferi rafa kaldırdı. 

Peki bu kararın ardındaki neden neydi? Beşiktaş’ta kaleci operasyonunu durduran ismin kaleci antrenörü Jose Sambade olduğu öğrenildi.

Tolga Zengin’in kamptaki performansından çok memnun olan İspanyol çalıştırıcnın, “Tolga ilk geldiğinden çok daha iyi çalışıyor. Geçen sene böyle değildi. Bu sene iyi başladı ve çok formda. Daha önce kaleci alınmasından yanaydım. Ama şimdi yabancı bir kaleciye gerek yok. En kötü devre arasında bakarız” diyerek yönetimi kaleci transferinden vazgeçirdiği ifade edildi.(Habertürk)
Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2015, 11:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 4 yıl Önce

Hadi ordan, zaman israfları sizi, renkliler istifa edin gidin !

kale zayıf
kale zayıf - 4 yıl Önce

tolga en geç 6. hafta sakatlanır sonra ugraş dur bunların beceriksizliğiyle

ULAN  SAMBADEMİSİN  NESİN  SEN ?
ULAN SAMBADEMİSİN NESİN SEN ? - 4 yıl Önce

PEKİ FİKRET BAŞKANA VE ŞENOL HOCA YA NE DEMELİ ? DİYELİMKİ TOLGA SAKATLANDI GÜNAYDA CEZA ALDI VEYA TOLGA CEZA ALDI GÜNAYDA SAKATLANDI VE BU BİR DERBİ MAÇ ÖNCESİ OLDU SÖYLE SAMBADE NE OLUR O ZAMAN SÖYLE ULAN PİS HERİF BUNUN BEDELİNİ YÖNETİM VE SAMBADE ÇOK AĞIR ÖDER KAN KUSTURURUZ KAN ASYA KARTALLARI

fikret   orman   derhal  istifa  et
fikret orman derhal istifa et - 4 yıl Önce

eğer yönetimde birazcık şeref haysiyet ve namus varsa istifa ederler.

ersel   kuzeyrüzgarı
ersel kuzeyrüzgarı - 4 yıl Önce

tolga sürekli sakatlanan bir kaleci peki günayda sakatlanırsa kale 19 luk veysel e kalırda bir avrupa maçı öncesi veya bir fenersaray derbisi öncesi ne yapacaksın sambade ? yemin ederimki seni nevzat demir tesislerine diri diri gömerim sambade

mustafa   mutlu
mustafa mutlu - 4 yıl Önce

sambade seni doğuran o karı yoksa orospumuydu ? seni pezevenk ispanyol ibnesi seni

mesutb
mesutb - 4 yıl Önce

gerek varmı yokmu hepberaber göreceğiz...