TFF'den Kritik Fırat Aydınus Açıklaması

TFF, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin hakemi Fırat Aydınus hakkında bir açıklama yaptı.

FUTBOL 23.03.2015, 17:14
2262
TFF'den Kritik Fırat Aydınus Açıklaması

TFF'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle;

Spor Toto Süper Lig'de dün oynanan Fenerbahçe-Beşiktaş  müsabakası sonrasında, maçı yöneten Üst Klasman Hakemimiz Fırat Aydınus hakkında görsel ve yazılı basında bazı iddialar yer almıştır.

Hakemimiz, UEFA ve TFF talimatları çerçevesince müsabaka bitiminde herhangi bir açıklama yapmamıştır. Bunun yanı sıra kendisinin herhangi bir sosyal medya hesabı bulunmamaktadır.

Yorumlar (4)
gururlan 6 yıl önce
fedarasyon eğer tarafsızsan bu maçı tekrar ettırırsın ayrıca bızım yönetim kural ıhlalılı başvurusus neden yapmıyor fbnın başına gelse ıkı hafta ıcınde maç tekrar oynanırdı yönetım uyuma gıt ıtıraz et yenilğinize memnunmususnuz yoksa
AOK 6 yıl önce
Beni rahatsiz eden Besiktasin yenilmesi Degil FB ile Besiktasin esit sartlarda Futbol oynayamamasi..Eger Besiktas Yönetimi bu isin pesine düsmezse bu is üc assagi bes yukari böyle devam edecek.Besiktas Yönetimi 1-)Yazili olarak TFF ve MHK ye FB li futbolcular ve macin hakemi hakkinda sikayet basvurusunda bulunmalidir ve YAZILI CEVAP istemelidir..2-)Insallahki TFF ve MHK Besiktasa YAZILI OLARAK Besiktasin haklarini korumayn bir cevap verir.3-)Iste ozaman Besiktas MACIN TÜM GÖRÜNTÜLERI ve gelen YAZILI CEVAPLARLA UEFAya sikayet basvurusunda bulunmali ve BILIRKISI RAPORU istemeli.(Macgörüntüleri deliller ortadan kalkmadan tedarik edilmeli).Zaten Aziz Yildirim ve FB nin FIFA da dosyasi kabarik..FIFA mutlaka Besiktasin basvurusunu ciddiye alacaktir.. Iste o zaman AZIZ YILDIRIMIN ve Basiretsiz TÜRK hakemlerinin kökü Türk Futbolundan kazinacaktir..
AOK 6 yıl önce
Besiktas Kulübü FB ve basiretsiz Türk hakemleri Karsisinda Tarihi bir firsat yakalamistir. Besiktasli Yöneticiler bu firsati sonuna kadar kullanmalidir. Bence Besiktas Kulübü sadece Macin Tekrari gibi bir Cevapla bile yetinmemelidir..
E TÜRK 6 yıl önce
bir BEŞİKTAŞLI olaraktan pazar günü oynanan bjk fb maçı tam bir rezalet hakemin emenike olsun emre olsun onlara direk kırmızı kart göstermesi gerekirken ben birşey görmedim birşey duymadım diyor ya bırak aynı olayı bjkli oyuncu yapsa hiç affetmezdi nerde adalet nerde temiz futbol artık derbi maçlarda yabancı hakem tain edilsin yazık