TFF'den Beşiktaş Red

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan kulübümüze gönderilen yazıda, Gaziantepspor karşılaşmasının Pazartesi gününe alınmasına yönelik başvurumuzun reddedildiği bildirildi ve gerekçeleri sıralandı.

TFF'den Beşiktaş Red

TFF'den bugün göderilen yazıda şöyle denilmektedir:

"Fikstür gereği 14.12.2014 Pazar günü oynanması gereken Gaziantepspor - Beşiktaş A.Ş. Spor Toto Süper Ligi Süleyman Seba Sezonu müsabakasının 15.12.2014 Pazartesi gününe ertelenmesi yönündeki talebiniz incelenmiş olup; anılan müsabakanın yayın programında olması, müsabaka biletlerinin her iki takım taraftarları için de satışa çıkmış olması, ayrıca Gaziantep Kulübü'nün 17.12.2014 Çarşamba günü Ziraat Türkiye Kupası müsabakası oynayacağı da dikkate alındığında, Federasyonumuzca yapılan değerlendirme sonucu müsabakada gün değişikliği yapılması mümkün görülememiştir. 

Müsabaka daha önceden ilan edildiği gibi 14.12.2014 Pazar günü oynanacaktır. Bu vesile ile UEFA Avrupa Ligi'nde göstermiş olduğunuz başarıdan dolayı Kulübünüzü tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim. 

Saygılarımla."

Özcan Şepik
Genel Sekreter Yardımcısı

YORUM EKLE
YORUMLAR
siyah
siyah - 4 yıl Önce

dişitüp izin vermemiştir

siyah-beyaz
siyah-beyaz - 4 yıl Önce

digitürk parmağında oynatıyor federasyon u, vay arkadaş...

fthspkn
fthspkn - 4 yıl Önce

uyduruk bir iç kupa maçı grupları için(federasyon kupasının amacı herkesin birbirini yenebilmesi iken 1 tv kanalına şirin olma amacı ile gruplar uydurulmuştur.) avrupa da ülkesini temsil eden ve şuana kadar iyi temsil eden takımımıza 1 gün dinlendirilip sakatlık riskini azaltmayı fazla gören bir federasyon ancak bizim ülkemizden çıkar ayrıca taraf olmasın ama temsil edenler de Beşiktaş lı! pes doğrusu umarım sakat vermeden yola devam ederiz.zor olacak ama kazanacağız inşallah.

Ersin
Ersin - 4 yıl Önce

Birde dalga geçer gibi tebrik etmişler. Ulan Allah topun uzun cezasını versin şerefsizler...

kenan
kenan - 4 yıl Önce

tff hakli. sen cik oyna. bu saatden sonra bizi kimse yikamaz...

Angaralı kartal
Angaralı kartal - 4 yıl Önce

Zaten kabul etselerdi şaşardım.Fenevin-cinconun bebeleri.

tekin
tekin - 4 yıl Önce

işte fikret ormanın yetersizliği meydana çıktı yine.

eses eses
eses eses - 4 yıl Önce

tekin senin sulalenin kizlarini pascal discoya gotursun