TFF'den Beşiktaş Red

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan kulübümüze gönderilen yazıda, Gaziantepspor karşılaşmasının Pazartesi gününe alınmasına yönelik başvurumuzun reddedildiği bildirildi ve gerekçeleri sıralandı.

FUTBOL 12.12.2014, 16:41
1323
TFF'den Beşiktaş Red

TFF'den bugün göderilen yazıda şöyle denilmektedir:

"Fikstür gereği 14.12.2014 Pazar günü oynanması gereken Gaziantepspor - Beşiktaş A.Ş. Spor Toto Süper Ligi Süleyman Seba Sezonu müsabakasının 15.12.2014 Pazartesi gününe ertelenmesi yönündeki talebiniz incelenmiş olup; anılan müsabakanın yayın programında olması, müsabaka biletlerinin her iki takım taraftarları için de satışa çıkmış olması, ayrıca Gaziantep Kulübü'nün 17.12.2014 Çarşamba günü Ziraat Türkiye Kupası müsabakası oynayacağı da dikkate alındığında, Federasyonumuzca yapılan değerlendirme sonucu müsabakada gün değişikliği yapılması mümkün görülememiştir. 

Müsabaka daha önceden ilan edildiği gibi 14.12.2014 Pazar günü oynanacaktır. Bu vesile ile UEFA Avrupa Ligi'nde göstermiş olduğunuz başarıdan dolayı Kulübünüzü tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim. 


Saygılarımla."

Özcan Şepik
Genel Sekreter Yardımcısı

Yorumlar (24)
siyah 5 yıl önce
dişitüp izin vermemiştir
siyah-beyaz 5 yıl önce
digitürk parmağında oynatıyor federasyon u, vay arkadaş...
fthspkn 5 yıl önce
uyduruk bir iç kupa maçı grupları için(federasyon kupasının amacı herkesin birbirini yenebilmesi iken 1 tv kanalına şirin olma amacı ile gruplar uydurulmuştur.) avrupa da ülkesini temsil eden ve şuana kadar iyi temsil eden takımımıza 1 gün dinlendirilip sakatlık riskini azaltmayı fazla gören bir federasyon ancak bizim ülkemizden çıkar ayrıca taraf olmasın ama temsil edenler de Beşiktaş lı! pes doğrusu umarım sakat vermeden yola devam ederiz.zor olacak ama kazanacağız inşallah.
Ersin 5 yıl önce
Birde dalga geçer gibi tebrik etmişler. Ulan Allah topun uzun cezasını versin şerefsizler...
kenan 5 yıl önce
tff hakli. sen cik oyna. bu saatden sonra bizi kimse yikamaz...
Angaralı kartal 5 yıl önce
Zaten kabul etselerdi şaşardım.Fenevin-cinconun bebeleri.
tekin 5 yıl önce
işte fikret ormanın yetersizliği meydana çıktı yine.
eses eses 5 yıl önce
tekin senin sulalenin kizlarini pascal discoya gotursun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın