''Teşekkür Ederiz Ve Gidersin!''

Oğuzhan'a ultimatom

FUTBOL 04.02.2015, 13:29
3216
''Teşekkür Ederiz Ve Gidersin!''

Beşiktaş'ta son dönemdeki oyunuyla tepki çeken Oğuzhan Özyakup ile Başkan Fikret Orman ve dış transferden sorumlu yönetim kurulu üyesi Erdal Torunoğulları'nın maçtan önce özel bir görüşme yaptığı bildirildi.


Üçlünün yaptığı bu konuşmalarda Oğuzhan'a moral vererek beklentilerini sıraladıkları öğrenilirken Orman'ın genç oyuncuya, "Kadro artık çok daha derin, eğer bu takımın bir parçası olmak istiyorsan bize bunu gösterme zamanın geldi. Yoksa sezon sonunda sana teşekkür etmemiz gerekir" dediği öğrenildi.
Bu görüşme sonrasında Oğuzhan, daha iyi olacağı yönünde söz verirken Mersin İdman Yuru karşısındaki performansı dikkat çekti.


(Fotospor)

Yorumlar (10)
Kazanmak 6 yıl önce
Renkliler iş başinda kimseye yedirmeyiz takimimizi da oyuncumuzuda
B.j.K 1903 6 yıl önce
Kolpa basın geçmiş yıllarda bazı futbolcularımızı karalamaya çalıştığı gibi,şimdide gencecik oğuzhanı bitirmeye çalışıyor.Beşiktaş taraftarı sakın gaza gelmeyin.Bugün oğuzhan yarın yine başka biri.
aslanavcisi 6 yıl önce
renkli basın oğuzhanın toplarını yesin.
hamit 6 yıl önce
Nasil sallamislar yine belli degil.
BURAK ALICI 6 yıl önce
bu haberler tamamen takımın dibine dinamit döşemeye yönelik haberlerdir . çünkü şuandaki kötü oğuzhanın bile çok iyi dediğimiz beğendiğimiz sosadan daha iyi performansı vardır.en azından matematiksel olarak böyle. ama güçlenmiş ve formunu geri kazanmış yorgun olmayan bir oğuzhan bu ligin tozunu atar bununda herkes farkında özellikle renkli medya. o yüzdende şuanda oğuzhana oyunlar oynanmaya başlamıştır.
emrullah 6 yıl önce
yalan haber
Ferro Kral 6 yıl önce
Kaynaga bak mangal yak. Oguzhani ve Besiktasi ezmek icin hersyei yapiyorlar. Unutmayin ki gün geldi Oguzhan dedigimiz cocuk, adamlik yapip 500 bin avroya futbol oynadi ilk senesinde.
haymelon 6 yıl önce
Nereden biliyolar o kadar aralarin da gecen konusmayi cok merak ediyorum dogrusu!?? Salaa ne de olsa hesap verecek bir ust yer yok. Yalan dan haber yapmak icin yazin a.q
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın