Tercüme

Türkçe-Bulgarca, Türkçe-Yunanca, Türkçe-Romence Tercüme

FUTBOL 26.07.2015, 14:15
1410
Tercüme

Bulgarca çeviri yapılan bir firmada çalışıyorsun ve acilen Türkçe Bulgarca çeviri yapan bir siteye mi ihtiyacın var? Özgün ve orijinal çevirilerin yapıldığı ve doğruluğundan yüzde yüz emin olduğumuz tercümelerden sende faydalanmak istiyorsan adresinde tüm ekibimiz ile seni bekliyoruz. Daha ben çeviri yapmanın başındayım ve çok zorlanırım diye düşünmene gerek yok. Çünkü sitemizde her seviyeye uygun çeviri yapılmaktadır.

Zengin kelime birikimimiz ve alanında uzmanlaşmış yazarlarımız ile her zaman hizmet veren sitemiz siz değerli misafirlerimizi günün her saati rahatlıkla ulaşabileceğiniz adresimizde Türkçe Yunanca ve Yunanca Türkçe kelimelerinizi, metinlerinizi, makalelerinizi ve yazılarınızı çevirmek için beklemektedir. Hemen sizde bu linke tıklayarak bize ulaşabilir ve web sayfamızın sizlere sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Türkçe kelimeleri Romen diline çevirmek artık hayal olmaktan çıkıyor ve sizlerin kullanabilme imkanlarınıza sunuluyor. Her türden Romence kelimelerinizi Türkçe metinlere çevirebilir ve net bir şekilde karşılıklarını günün hangi saatinde olursa olsun istediğiniz zaman sayfamızı ziyaret ederek bulabilirsiniz. Yapmanız gereken  bağlantısına tıklamak.

 

 

Yorumlar (8)
Faruk 5 yıl önce
Taraftarin Buyuk bolumunun gorusu soyle, Fikret Orman istifa.
... 5 yıl önce
"Aziz Bey'in açıklamaları var. Onun üslubunu biliyorum zaten. Ben o uslübü 15-16 yaşında bıraktım." --- iste güzel bir cevap vermis, daha fazla söze ne hacet.
ggggggggg 5 yıl önce
stadda gece vardiyasıda çalışırsa belki maçlara yetişir. şu an sadece gündüz çalışması var ormannnnnn.
mehmet kartal 5 yıl önce
2016 daki seçimi istememizin sebebi senin defolup gitmen için istiyoruz yaptığın transferler takımı hakemlere karşı savunmayışın her gün yalan dolan işlerin bir dediğiyin bir dediğini tutmaması basiretsizliğin vizyonsuzluğun bizleri artık çığrımızdan çıkardı o yüzden mayıs 2016 yı sabırsızlıkla bekliyoruz tekneci yatcı orman efendi
beşiktaşlı81 5 yıl önce
gomez ilem ...:))
Bülent 5 yıl önce
Bos laflar bunlar 3 senedir seni tanidik fiko cum. Sen bol bol hikaye ablatirsin bir sözünü tutunu görmedim. Sonra herkezde hata ararsin
Akynk 5 yıl önce
Taraftarın ezici çoğunluğu başkanın yanında,beleş bilet alamayanlar karşısında.Yol alın sülükler Beşiktaşımı rahat bırakın...
Harun 5 yıl önce
Gercek su, 2500 dolayinda kongre uyesi destekliyor ormani. Birkac tane de yagci taraftar! Istersen anket baslatin. Cogunluk Ormanu istemez. ispatimi onceki secim oncesinde yapilan butun anketlerde orman gerideydi. Adali acik ara ondeydi ama uyeler bu beceriksizi baskan yapti ne yazikki!