Teknik Direktörümüz Slaven Bilic’den Açıklamalar

Teknik Direktörümüz Slaven Bilic, Feyenoord maçından sonra açıklamalarda bulundu.

FUTBOL 31.07.2014, 00:19
Teknik Direktörümüz Slaven Bilic’den Açıklamalar

“Maç 2-1 bittiği için mutlu değiliz. Hala oynayacağımız bir 90 dakika var. Dikkatli olmalıyız. Taktik olarak harika oynadık. Oyuncularımız her söyleneni yaptı. Topu sakladık, tehlikeli olduk. Rakibi pasifize edip sonuca gittik.”
 
“Elemenin ilk yarısını tamamladık. Bu iş İstanbul’da çözülecek. İyi iş çıkardık. Geliştirmemiz gereken taraflarımız var. İlk resmi maçımızı oynadık. Tüm Beşiktaş ailesi ve Türkiye gösterdiğimiz oyundan mutlu olmalı. Ciddi bir rakibe karşı Türkiye’yi iyi şekilde temsil ettik.”
 
“Hücum ve savunmada derli toplu oynadık. Baskıyı kırmak için önde kaliteli ayaklarla oynamalıydık. Oyuncularım da baskıyı yetenekleriyle kırdılar.”
 
“Demba Ba harika bir oyuncu. İlk 11’de oynayacağı günler olacak. Henüz 90 dakika oynayacak kondisyonu olmadığını kendisiyle konuştuk. Öndeki oyuncular gösterdikleri performansla bana baş ağrısı yaratacaklar. Oyun sistemimizi elimizdeki oyunculara göre şekillendireceğiz.”

 

bjk.com.tr

Loading...
Yorumlar (4)
bülent 6 yıl önce
Cok güzel sonuc cikartik. Oyunculara ve bilice tsk. . Tur atlamamiz sart hic olmazsa uefa Grup lara katiliriz
black eagle @ black see 6 yıl önce
Bu muhteşem gece için başta Mustafa ve Atiba olmak üzere Kerim ve oynayan diğer tüm futbolcularımıza ve Biliç'e teşekkürlerimiz az gelir... Ancak geçen yıl ortasından beri biz tribünde o sahada maç seyretmeyi alışkanlık edinen Oğuzhan'a daha ne kadar sabredeceğiz bilmem... Biz ondan daha fazla efor sarfediyoruz, en azından 90 dakika tezahürat yaıyoruz !!! Oynadığı zaman seyretmeye doyamadığımız bu çocuk natifsiz kalınca çok değişti. Sözün kısası : avrupa kupası tecrübesi olan bir 10 numara transferi şart. Marko en uygun olanı ve çözümlenebilir gibi görünüyor. Serdar'a gelince , bu maçta çok istekli ve kuvvetli göründü ama geçen sene sezon sonunda yürümeye mecali kalmamıştı. Kuvvetli bir Serdar bu takımda her zaman oynar fakat 3 kulvarda yarışacak Beşiktaş'ımızda sağbek transferi de şart.
aslanavcisi 6 yıl önce
arkadaşlar iki transfer kesin alınacak biri sağ bek, sağ açık ikisinide oynayabilen bir oyuncu biri 10 numara bu iki transfer bize yeter bunlar kaliteli ve savaşçı olursa bu takımın yenemeyeceği hiç bir takım yok.
albert einstein 6 yıl önce
sağ bek kesinlikle lazım. 10 numara gerekiyo Oğuzhan adam olmayacak belliki.