Tarık ve Erkan için sürpriz teklif açıklandı!

Eskişehirspor Asbaşkanı Mehmet Akman, Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor'un peşinde olduğu Tarık ve Erkan için konuştu.

FUTBOL 12.08.2014, 15:57
17204
Tarık ve Erkan için sürpriz teklif açıklandı!

Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan Eskişehirsporlu Tarık Çamdal ve Erkan Zengin için kırmızı siyahlı kulübün asbaşkanı Mehmet Akman önemli açıklamalar yaptı.

"KONUYU KAPATMAK EĞİLİMİNDEYİZ"

Akman, "Erkan Zengin ve Tarık Çamdal'ı kesin olarak satmak gibi bir anlayışımız yok. Bizim ideallerimiz hedeflerimiz var. Lig yarışı yaklaştıkça biz de bu futbolcularımızı verme taraftarı değiliz. Bu konuyu kapatmak eğilimindeyiz" dedi.

"ÜNAL AYSAL'IN GÖRÜŞÜNE SAYGI DUYUYORUZ"

Radyospor'a konuşan Akman, "Tarık Çamdal'ın transferi için 6 milyon euro belirledik. Futbolcu takası istemiyoruz. Buna yakın bir rakam olur, biraz aşağısı olur; bunlar masaya oturulunca konuşulacak şeyler. Sayın Ünal Aysal'ın görüşüne saygı duyuyorum. Onların da bir mali bütçesi vardır. Saygı duyuyorum. Sonuçta her iki taraf için de hayırlı olacaksa gerçekleşsin.

BEŞİKTAŞ, TRABZON VE İKİ BUNDESLIGA TAKIMI

Erkan Zengin ve Tarık Çamdal için Galatasaray'ın yanı sıra Beşiktaş ve Trabzonspor ile Almanya Bundesliga 1'den iki takımın teklifi olduğunun belirten asbaşkan Akman, "Somut bir şey yok şu anda. Transferler enteresan gidiyor. Son dakikaya kadar transferler devam ediyor. Bakalım süreç neyi gösterecek. Beşiktaş ve Trabzonspor'dan futbolcu takası teklif ediliyor; ama biz bize önerilen değil, bizim ihtiyacımız oyuncuyu alırsak ancak takas formülüne sıcak bakarız. Örneğin Alper Potuk transferinde takasta gelen Bienvenü vardı. Biz hiçbir fayda sağlayamadık. Bizim istediğimiz oyuncuyu kulüpler vermiyor. Bu nedenle biz transfer için rakamı nakit olarak alırız. Ya da istediğimiz oyuncuyu alırız. İkisi de olmazsa transferler gerçekleşmez" diye konuştu.

"ALMANLARIN TEKLİFİ DAHA İYİ"

İki futbolcu için Alman takımlarından gelen tekliflerin daha cazip olduğunu belirten Mehmet Akman, "Biz sadece kulübün menfaatleri açısından değil, futbolcuların fikirleri açısından da bakıyoruz. Bir kaç güniçerisinde bu transferler gerçekleşmezse zaten biz futbolcularımızı satma konusunu kapatacağız. Her iki futbolcumuz da bizimle devam edecek" dedi.

KAYNAK : SPORX

Yorumlar (19)
Necip Tepe 6 yıl önce
Madem bienwenu işinize yaramayacaktı neden aldınız ? fenere gelince alırsınız işinize yaramayan topçuları. Telloya kacpara verdiniz acaba bizden ? batuhan ? altyapımızdan çaldığınız topcular ?
hakan 6 yıl önce
haber yalan erkan zengin beşiktaştan gitti zaten beşiktaşın erkan zenginle ilgili bir tasarrufu olamaz artı tarık çamdal küçük takımın oyuncusu büyük takımlara ikik beden küçük gelir haber yer doldursundiye yapıldığı bariz bir şekilde ortadır
Tarık Kırgız 6 yıl önce
Ekrem Beşiktaş'ta Töre'nin yedeği olarak bulunmaz bir oyuncudur.Tarık ise şu anda bizim ligimizin Caner ve Gökhan Gönül'den sonra ki en iyi kanat bekidir.Keşke alabilseydik.Hem yerli statüsünde hemde genç bir oyuncu.Holosko-Sezer-Sivok'tan madem ki yararlanılmayacak bu üçlüyü verip Tarık'ı alabilirdik.(bu arada asla ve asla Sivok'un bu takımdan gitmesini istemem ki giderse zaten başka stoperimiz kalmayacak)
tarık bey kardeşim 6 yıl önce
1.. ekrem kim :) 2..süper ligde holosko,sezer ve sivoğun bizden aldığı yıllık geliri karşılayacak başka kulüp varmı?
kartal efeoğlu 6 yıl önce
Kartal bakışı artık son günlerini yaşıyor, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 güncelleme yaparak varlığını sürdürmeye çalışırken artık bunu bile yapamaz hale geldi, eminim ki yakın zamanda ya el değiştirir ya da tamamen kapanır, çok yazık, olmasaydı sonunuz böyle...
maf 6 yıl önce
kartalbakışını kaybettik,başımız sağolsun.
çarşı 6 yıl önce
lan bu sıte kımın köpeğı bayat haberler hala aynı yerde adam gıbı yapıyosanız yapın yapmıyosanız kesın sesınız kapatın sıteyı bu sıtenın bjk ıle alakası yok seçımde muhalefet başkan adayalrındna para yemek ıçın açılmış paralı bır sıte yalaka köpekelr.. uyanın lan akşam oldu habeırnız yok..
sefa 6 yıl önce
asıl haber1903 ün beşiktaşlılıkla alakası yok hepsi ÇEBİ yalakası
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın