Talisca: Avrupa’daki üçüncü yılımda en iyi sezonumdu

Anderson Talisca Radyo Sociedade'dan Programa do Esquadrao'ya konuştu. Ülkesinde yaptığı açıklamada kendi performansını değerlendirdi. Brezilyalı futbolcu, “Avrupa’daki üçüncü yılımda en iyi sezonumu bu sene yaşadım” dedi.

FUTBOL 18.06.2017, 04:07 18.06.2017, 18:16
302

Anderson Talisca ülkesinde yaptığı açıklamada kendi performansını değerlendirdi. Brezilyalı futbolcu, “Avrupa’daki üçüncü yılımda en iyi sezonumu bu sene yaşadım” dedi. 

***

17 golle noktaladığı sezonun bir bölümünü sakatlığı nedeniyle kaçıran genç futbolcu, “Sakatlanmasaydım daha da çok gol atardım. Ancak yine de benim için çok iyi bir sezondu. Kariyerimde önemli bir yer tutacak bir sezonu geride bıraktım” diye konuştu. Talisca, Türkiye ile Brezilya arasında karşılaştırma yaparak “Türkiye’de futbol Brezilya’ya göre daha hızlı oynanıyor” yorumunu yaptı. Başarılı oyuncu transfer iddialarıyla alakalı bu sefer herhangi bir yorumda bulunmadı.

***
Eski kulübü Bahia'yı da ziyaret eden Talisca, "Futbolcu ve bir adam olarak bugün beni tamamen farklı bir yapıya kavuşturan, Brezilya'da büyüdüğüm kulübe dönmekten çok mutluyum. Kariyerimi burada bitireceğim, geri geleceğim" dedi..

Yorumlar (0)