Taarabt Ve Belhanda Böyle Direkten Dönmüş

Yeni sezonda kadrosunu Metalist'ten Jose Sosa ile güçlendiren Beşiktaş'ın Faslı yıldız Adel Taarabt için QPR ile anlaşamadığı yazılırken, Belhanda'yı da kulübünün bırakmadığı bildirildi.

Taarabt Ve Belhanda Böyle Direkten Dönmüş

Yeni sezonda kadrosunu Metalist'ten Jose Sosa ile güçlendiren Beşiktaş'ın Faslı yıldız Adel Taarabt için İngiltere Premier Lig takımlarından QPR'nin kapısını çaldığı ancak anlaşmanın sağlanamadığı yazıldı.

Fas basınında yer alan habere göre, QPR'nin Taarabt için 7 milyon euroluk bir bonservis bedeli belirlediği ve anlaşmanın sağlanamadığı kaydedildi.

Beşiktaş'ın Taarabt için zemin yoklamasına rağmenQPR'nin bonservis bedelinde katı bir tutum sergilediği yazılırken, yaşanan bu gelişmelerin ardından oyuncunun Londra'da kaldığı bildirildi.

QPR'nin Başkanı Tony Fernandes konu hakkında yaptığı açıklamada, "Adel özel bir oyuncu. Bu sezon için sürpriz yapacağını umuyorum. QPR'de kalmak istedi ve buraya odaklandı. Alacağı süreler onun için çok önemli." sözlerini kullandı.

BELHANDA'YA 9 MİLYON EURO

Öte yandan Beşiktaş'ın Dinamo Kiev'in Faslı yıldızı Younes Belhanda için 9 milyon euroya kadar çıktığı ancak oyuncunun ekibinin bu rakamı beğenmediği ifade edildi. Montpellier'den 8.5 milyon euroya alınan oyuncuyu 15 milyon eurodan aşağı bırakmayı düşünmeyen Ukraynalı idarecilerin'Belhanda'dan kazanç beklediklerinin altı çizildi.

Siyah beyazlılar, Bryan Ruiz için de çalışmalar yapmış ancak seçimini Sosa'dan yana kullanmıştı.

NARGİLE HAYRANLARI

Nargile tutkusuyla bilinen iki futbolcu büyük eleştiri almıştı...

Taarabt ve Belhanda böyle direkten dönmüş

Taarabt ve Belhanda böyle direkten dönmüş

Kaynak: sporx.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
recep
recep - 5 yıl Önce

artık yeter! saçma sapan haber yapmayın! kimlerin direkten döndüğü değil! bizimle şuanda kimlerin bu yolda yürüdüğü önemli! istersek ronaldoya teklif yapmış olalım. direkten dönmüş olsun! bize ne? yoksa yeni transferimizi itibarsızlaştırmaya yönelik çalışmalar daha şimdiden mi başladı? artık kesin şunu! transfer dönemi kapandı! ve biz aldıklarımızı kadroya ekledik. bundan sonra hiçbirşeyin önemi yok!! haber yapmak için haber yapmayın! azıcık insan olun..

arnavut kartalı
arnavut kartalı - 5 yıl Önce

bu belhanda için penaltı atarken topu hangi köşeye atacağını kaleciye söylermiş diyorlar...

denge
denge - 5 yıl Önce

iyiki dönmüş, gördüğüm kadarıyla sosa düzgün-efendi-işine bakan bir oyuncu bu tarz oyuncular takıma-takım oyununa herzaman katkı sağlar. taraabt,ben arfa,belhanda hatta en büyük yeteneklerden biri olan ronaldinho şımarıktır,işin şov kısmına yatkındır,bencildir ve burada kendilerini takımın üzerinde görürler dolayısıyla bizim tarzımızda yıldıza değil takım oyununa dayanan bir sistemde faydalı olmaz tersine takımın dengesini de bozarlar böyle isimlere hiç gerek yok. bize atiba-demba ba-franco tarzında yabancılar ersan-tolga gibi yerliler lazım.