Sürpriz iddia!

Trabzonspor'dan parasını alamadığı gerekçesiyle ayrılan Medjani'nin ismi Beşiktaşla anılıyor.

FUTBOL 02.01.2016, 11:59 02.01.2016, 12:05
23512

 Fransız basınında çıkan haberlere göre, Trabzonspor ile sözleşmesini fesheden Carl Medjani ile Beşiktaş ilgileniyor.

Bonservisi elinde olan ve defansın yanında takıma gol katkısında da bulunan oyuncuyla 3 büyüklerin dışında Toulouse'un da ilgilendiği belirtildi.
Kafa golleri ile dikkat çeken oyuncu Trabzonspor forması ile 54 maça çıktı ve 9 kez rakip fileleri havalandırdı. Medjani, Trabzonspor ile sözleşmesini alacaklarını tahsil edemediği gerekçesi ile feshetmişti.
Yorumlar (5)
xxxx 5 yıl önce
Gelsin gelsin constant ile bosingwa da gelsin tövbe tövbe. Cincon alsın bunları onların parası yok yazık :D
Arsenic 5 yıl önce
%95 yanlış bilgi.
Demir 5 yıl önce
M'bia olur ama bu işimize yaramaz
kartaca 5 yıl önce
mbia olur demiş arkadaşın biri de. Ayıp size... mbia trabzonun canını istiyor nerdeyse... faiz parasıymış. ülkeyi küçük gördüler... medjaninin ne kalitesi ne de çapı yetmez siyah beyaz forma giymeye. Beşiktaş ilkelerine noldu arkadaşlar? Başka takımı satarak bize gelen, bizi de satar. Bu bir genel doğrudur. ts ye ayıp etmiş oluruz. ikinci sınıf bir oyuncu için değer mi? Ayrıca Şenol hocanın onu istemeyeceğinden %100 eminim.
Ahmet aydoğan 5 yıl önce
Atibanin oynamadigi kupa maclarında rotasyon oyuncusu olarak kullanilabilir ayrica stoperde oynuyor ayaginada hakim bir oyuncu tek zaafi yavas kalmasi stoper oynarsa rodolhfo ikisi yavas defans olurlar ama bedava oyuncu baldan tatlidir en