Süre Doluyor!

Beşiktaş'ta yapılması düşünülen yeni transferlerin Feyenoord maçında oynayabilmesi için süre dolmak üzere... Siyah-beyazlı kulüp, UEFA'ya oyuncu kadrosunu en geç yarın gece saat 24.00'a kadar göndermek zorunda.

FUTBOL 23.07.2014, 17:04
4611
Süre Doluyor!

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu ilk maçını 30 Temmuz'da deplasmanda, ikinci karşılaşmayı ise 6 veya 7 Ağustos'da İstanbul'da oynayacak.

Beşiktaş, Feyenoord maçları için yarın gece 24'e kadar gönderilecek listeden daha sonra sadece 1 oyuncu değişikliği yapma hakkına sahip olacak. Yönetim yarın saat 24'e kadar transfer yapamazsa, daha sonra gerçekleştireceği transferlerden sadece birini Feyenord maçlarında kullanabilecek.

Beşiktaş'ın turu geçmesi halinde ise bir sonraki aşama için UEFA'ya yeni oyuncu listesi gönderilecek.

Kaynak:Ntvspor

Yorumlar (16)
ümit zengin 6 yıl önce
yani anlayacağınız bi halt yiyemiyoruz yazık çok ama çok yazık biz bunu haketmiyoruz bir lanziniyi bitiremedik bir gökhan töreyi bitiremedik bi sağ bek bitiremedik bir stopr bitiremedik demba ba yı aldık tamamda onu besleyecek adam nerde adamada yazık valla ben gökhan töre yerine jimmiy durmazı alırım hemde gözüm kapalı saygılarımla
orhan 6 yıl önce
ümit ananı siktimin çocuğu sein amına koyayım ben
ümit zengin 6 yıl önce
yöneticilere sesleniyorum orhan denilen arkadaş kimse lütfen rica ediyorum onun hakkında suç duyurusunda bulunucam bana yardımcı olursanız sevinirim
conan 6 yıl önce
jimmy durmaz, marko marin, koray altınay, moledo alın bu adamları bitirin transferi.
kurmaykartal 6 yıl önce
kartal bakışı senin admin falan yok mu eleman küfretmiş ne bir engel ne bir filtre hiçbişey yok..biz de size istediğimiz zaman kalayı basalım o zaman.ayıp.
av. davut hadek 6 yıl önce
aşağıdaki orhan adlı yorumcu hakkında şikayeti ilgili mercilere iletmiş bulunmaktayız.3 iş günü içinde tespit edilir ve polis gerekli işlemleri yapar.
ümit zengin 6 yıl önce
anlayışınız ve sağduyunuz için şimdiden teşekkür ederim
izmirli 6 yıl önce
Hakaret,kötü söz BEŞİKTAŞLININ ağzına yakışmaz.Lütfen birbirimize saygılı olalım.En sert eleştiriyi yapalım tamam da,kişi hak ve hukukuna saygı çevresinde.Bence Töreye enkısa sürede imza attırırsak ileri bölgeyi(10numara hariç)halletmiş oluruz.diğer eksikler sağbek ve stoper günü kurtaracak değil gerçekten işe yarayacak birileri alınmalı.İlk maçta sivok,ersan,pedro ile stoper idare edilebilirde ben hala sağbekte serdara güvenemiyorum.Umarın24e kadar töre ve lanzini ile anlaşılır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın