Süre Doluyor!

Beşiktaş'ta yapılması düşünülen yeni transferlerin Feyenoord maçında oynayabilmesi için süre dolmak üzere... Siyah-beyazlı kulüp, UEFA'ya oyuncu kadrosunu en geç yarın gece saat 24.00'a kadar göndermek zorunda.

Süre Doluyor!

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu ilk maçını 30 Temmuz'da deplasmanda, ikinci karşılaşmayı ise 6 veya 7 Ağustos'da İstanbul'da oynayacak.

Beşiktaş, Feyenoord maçları için yarın gece 24'e kadar gönderilecek listeden daha sonra sadece 1 oyuncu değişikliği yapma hakkına sahip olacak. Yönetim yarın saat 24'e kadar transfer yapamazsa, daha sonra gerçekleştireceği transferlerden sadece birini Feyenord maçlarında kullanabilecek.

Beşiktaş'ın turu geçmesi halinde ise bir sonraki aşama için UEFA'ya yeni oyuncu listesi gönderilecek.

Kaynak:Ntvspor

YORUM EKLE
YORUMLAR
ümit zengin
ümit zengin - 5 yıl Önce

yani anlayacağınız bi halt yiyemiyoruz yazık çok ama çok yazık biz bunu haketmiyoruz bir lanziniyi bitiremedik bir gökhan töreyi bitiremedik bi sağ bek bitiremedik bir stopr bitiremedik demba ba yı aldık tamamda onu besleyecek adam nerde adamada yazık valla ben gökhan töre yerine jimmiy durmazı alırım hemde gözüm kapalı saygılarımla

orhan
orhan - 5 yıl Önce

ümit ananı siktimin çocuğu sein amına koyayım ben

ümit zengin
ümit zengin - 5 yıl Önce

yöneticilere sesleniyorum orhan denilen arkadaş kimse lütfen rica ediyorum onun hakkında suç duyurusunda bulunucam bana yardımcı olursanız sevinirim

conan
conan - 5 yıl Önce

jimmy durmaz, marko marin, koray altınay, moledo alın bu adamları bitirin transferi.

kurmaykartal
kurmaykartal - 5 yıl Önce

kartal bakışı senin admin falan yok mu eleman küfretmiş ne bir engel ne bir filtre hiçbişey yok..biz de size istediğimiz zaman kalayı basalım o zaman.ayıp.

av. davut hadek
av. davut hadek - 5 yıl Önce

aşağıdaki orhan adlı yorumcu hakkında şikayeti ilgili mercilere iletmiş bulunmaktayız.3 iş günü içinde tespit edilir ve polis gerekli işlemleri yapar.

ümit zengin
ümit zengin - 5 yıl Önce

anlayışınız ve sağduyunuz için şimdiden teşekkür ederim

izmirli
izmirli - 5 yıl Önce

Hakaret,kötü söz BEŞİKTAŞLININ ağzına yakışmaz.Lütfen birbirimize saygılı olalım.En sert eleştiriyi yapalım tamam da,kişi hak ve hukukuna saygı çevresinde.Bence Töreye enkısa sürede imza attırırsak ileri bölgeyi(10numara hariç)halletmiş oluruz.diğer eksikler sağbek ve stoper günü kurtaracak değil gerçekten işe yarayacak birileri alınmalı.İlk maçta sivok,ersan,pedro ile stoper idare edilebilirde ben hala sağbekte serdara güvenemiyorum.Umarın24e kadar töre ve lanzini ile anlaşılır.