Süper Mario durmuyor!

Beşiktaş'ın yeni sezon öncesi yaptığı en sansasyonel transfer olan Mario Gomez, idmanlardaki performansıyla kısa sürede teknik direktör Şenol Güneş'in beğenisini kazanmayı başardı.

FUTBOL 13.08.2015, 02:34
2328
Süper Mario durmuyor!

Beşiktaş'ın yeni sezon öncesi yaptığı en sansasyonel transfer olan Mario Gomez, idmanlardaki performansıyla kısa sürede teknik direktör Şenol Güneş'in beğenisini kazanmayı başardı. Fiorentina'dan hazır gelmesine rağmen, ekstra antrenmanlarla form seviyesini daha da yukarıya çekmeye çalışan Mario Gomez, Alman disiplini ile çalışırken aynı zamanda takım arkadaşlarına da iyi bir örnek oluyor.

 

SABAH

Yorumlar (3)
mmm 5 yıl önce
helal koçum benim,tosunummm.
Manwe 5 yıl önce
Hazır filan gelmedi ne yazık ki. Olympiakos maçında en net poziyonlarımızdan birini yakaladığında bacaklarının gücü yetmediği için top ayağına dolandı, şans eseri diğer defansa çarpıp yine önüne düştü de gol kaçırmış gibi oldu yoksa topu çoktan kaybetmişti zaten. Beyninden geçenle ayakların aynı şeyi yapamıyorsa buna fizik yetersizlik denir. İnşallah daha iyi olacak beklentimiz büyük.
gomez dayı 5 yıl önce
birazistekli ol gumezcikim burası jüpiter falan değil şu uyumu sağla artık. bizim alemciler gerçi seni 2 ayda açarlar. ama sen topunla ilgilen koçuuuuummmm.pektemek demek ana.... demek.yorum yok yola devam.