Süleyman Türkeş için Galatasaray ile çekişiliyor

Beşiktaş ve Galatasaray, Anadolu Selçuk takımında forma giyen U 21 milli takım oyuncusu Süleyman Türkeş'i yakından takip ediyor.

FUTBOL 16.11.2016, 16:57 16.11.2016, 16:59
1112
Süleyman Türkeş için Galatasaray ile çekişiliyor
U21 milli takımına da seçilen 19 yaşındaki forvet oyuncusu, "Yavaş yavaş hedeflerime ulaşıyorum herkes de bana yardım ediyor, inşallah böyle devam eder. "İlk önce Anadolu Selçuklu'da oyna, sonra yolun açılacaktır" dediler, ben de "tamam" dedim. Buradan Konyaspor ve daha ilerisi olması için çalışacağım" dedi.

"Bazı takımlar beni izliyor!"

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Süleyman Türkeş, "Ben maçlarda kendime bakıyorum, onlar maçı izlemeye geldiğinde onları düşünmüyorum. O zaman konsantrasyonum bozulabilir. Dört büyüklerden de tuttuğum takım yok. Sadece maçlarını izliyorum" şeklinde konuştu.

"Hayalim Barcelona ya da Real Madrid..."

Kariyer hedeflerinden de bahseden genç oyuncu, "Daha çok çalışmalıyım ve eksiklerim var. Gencim, öğrenmeliyim, ağabeylerim de bana yardım ediyor. Hayalim tabii Barcelona ya da Real Madrid'de oynamak. Ama daha çok yol var. Futbolcu olarak da Neymar'ı kendime örnek alıyorum" diye konuştu.
Yorumlar (1)
Bahri erdal 4 yıl önce
Felipe gedoz gibi tehlikeli bir hücum silahı nasıl gündeme alınmaz anlamak mümkün değil.