Stopere yeni aday Toloi

Beşiktaş yönetimi, Şenol Güneş'le yaptığı toplantı sonrası stoper arayışında rotayı Sao Paulo'nun 24 yaşındaki yıldızına çevirdi.

Stopere yeni aday Toloi

Beşiktaş yönetimi, Şenol Güneş'le yaptığı toplantı sonrası stoper arayışında rotayı Sao Paulo'nun 24 yaşındaki yıldızına çevirdi. Bonservisi 4 milyon euro olan Toloi için kulübü Sao Paulo'nun kapısı çalılanacak. Bu transfer olmazsa, Portolu Josue ile Franco'nun takas edilmesi gündeme gelecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih
fatih - 3 yıl Önce

tüm islam aleminin bugün başlayan mübarek ramazan ayını tebrik eder bu mübarek ayın tüm islam alemine hayırlar getirmesini yüce Allahtan niyaz ederim

Kartal
Kartal - 3 yıl Önce

Siz yöneticiler acizler ordusu bu adamı da alamayacaksınız siz hulefecisiniz hatta o iside beceremiyorsunuz iyi futbolcularında elde tutamayacaksiniz,size raiyetinizdeki merkez dayilaniyor bak topculariniza neler söylüyor bakın başına birine tek kelam yazamadiniz ki doğruyu yazıyorlar demektir. Dün korktunuz bilicle konuşup göndermeye şampiyonluk gitti Beşiktaş dünyanın zararına soktunuz yanı siz beiktasin başına bela oldunuz siz beiktasin kangren olmuş azasisiniz sizin hemen kesilip atılmanız lazim,zaten siz burada bu kadar durmanızın sebebi su anki kulübün sahipsizligine rast gelmesidir.

iranlı
iranlı - 3 yıl Önce

bu adam iyi adam, üstelik son derece sakin oynuyor önsezileri kuvvetli, inşallah alabilirlerse çok iyi iş yapmış olurlar...

AOK
AOK - 3 yıl Önce

Bencede Toloi dogru karar.. Yanina birde tecrübeli kule bir stoper bulunursa Besikasimiz yine eskisi gibi GECILMEZ olur..