Stoperde geri adım

Beşiktaş'ta, bazı yöneticiler stoper takviyesinin gerekirse gündemden çıkarılabileceği yönünde görüş bildirdi.

 Milliyet'in haberine göre, devre arası transferinde tamamen kaleciye odaklanan Beşiktaş’ta, bazı yöneticiler stoper takviyesinin gerekirse gündemden çıkarılabileceği yönünde görüş bildirdi.

Takımda birçok stoperin bulunması nedeniyle kaleci transferinin daha önemli olduğunu düşünen siyah-beyazlı yöneticilerin, “Rhodolfo, Ersan, Milosevic gibi stoperlerin yanı sıra Necip, Tosic ve Atiba gibi stoper özellikli defansif oyuncularımız da var. Eğer iki yeni oyuncu transfer bütçemizi zorluyorsa kesenin ağzını kaleci için açmalıyız” ifadelerini kullandıkları belirlendi.

Çin’den teklif alan Ersan Gülüm’ün gönderilmesi durumunda savunma dengesi açısından ligin ikinci yarısında sıkıntılar olabileceğini de düşünen yöneticilerin “Şampiyonluğa giderken takımın en çok forma giyen isimlerinden birini yollamak büyük risk olur. Kadroyu bozmamalıyız. Maddi gücümüzü kaleciden yana kullanmak daha mantıklı” diye konuştukları öğrenildi.
Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2016, 10:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
BJK
BJK - 3 yıl Önce

Sen ilk önce çapulcu nun kelime anlamını bir öğrende, sonra cümle içinde kullan cühela. Kaldıki stoperle mi büyük düşüneceğiz, büyük düşüneceksen söyliyeyim sana Mario Gomezz.

Bülent
Bülent - 3 yıl Önce

Derlerki büyük disun buyuk ol kucuk dusun kucuk kal. Bizim baskandan basla yonetici sine kadar capulcu birligi

ozan
ozan - 3 yıl Önce

sampiyonluga geri adım yani

Taraftar
Taraftar - 3 yıl Önce

Kimseyi alacakları yok stopere bari Lawal'ı alın,serbest kalmış..