Stoper Belli Oldu !

Performansı ile Bilic’in etkileyen Atınç, takımda kalacak. Hırvat Hoca, "Yeni stoper almaya gerek yok... Atınç bize yeter" dedi…

Stoper Belli Oldu !

STOPERE transfer yapmayı düşünen Beşiktaş, bu istediğinden vazgeçti. Bunun nedeni ise Atınç Nukan.

Takımla birlikte Almanya ve İngiltere kamplarına giden 21 yaşındaki stoper, gösterdiği performans ile Teknik Direktör Slaven Bilic’in gözüne girdi. İdmanlarda hırslı yapısı ve etkili oyunu ile Hırvat Hoca’yı etkileyen Atınç, takımda kalacak.

STOPERİN 4’LÜSÜ BELLİ OLDU

Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Nur Çebi ile görüşen Bilic, "Stopere transfer yapmaya gerek yok. Çünkü Atınç, bize yeter. Çok iyi oyuncu. Sezon içinde onu kullanırız. Katkı sağlayacağını düşünüyorum" dedi.

Bu görüşme sonrası da stoper transferi rafa kaldırıldı. Bilic, stoper bölgesinde Pedro Franco, Ersan Gülüm, Tomas Sivok ve Atınç Nukan ile sezona devam edecek.

Kaynak : Akşam 

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
haldun k.
haldun k. - 5 yıl Önce

hayırlı olsun bence iyi oldu.atınça şans verilmeli idi.kaç zamandır burada ve artık kendini göstermeli.böylesine dev bir fizik ve iyi bir ayağı olan stoperin başarısız olması imkansız.artık her şey kendisinde.

black-white
black-white - 5 yıl Önce

escude veya dany den veyahutta stoper oynayan necpten daha kötü olmaz

kartalbey
kartalbey - 5 yıl Önce

Atınç boyuna göre topa hükmetme kapasitesi yüksek bir oyuncu , biraz da fiziksel anlamda kendisini geliştirebilirse Türk futbolu ve Beşiktaş iyi bir oyuncu kazanır.

bossBesiktasss
bossBesiktasss - 5 yıl Önce

100% DOGRU bir is yapmis yönetim,para cikmicak ve elimizdeki cevhere güvencez,..aaammaaaa YARIN derler yine YUMSAKLAR YOK stoper alsaydiniz olurdu falan..Ben bu yönetimden nefret ediyourum ama ATINCIN geri mevkide olmasina cok sevindim..SAYGILAR...(biri cikip ergen falan laf edersen anten dik duruyor,anlayana)

bartingo
bartingo - 5 yıl Önce

2010-11 de tayfur hoca oynatıyordu.çocuğun seneleri boşuna geçti.Biz trübünden görüyorduk iyi olduğunu hocalar yeni gördü.adem büyük,aydın karabulut say bababm say bitmez kaçırdığımız evlatlarımız

adam bu
adam bu - 5 yıl Önce

böyle fizik avrupada yok, biraz tecrübelensin şampiyonlar liginden alamıycağı parayı bu çocuktan alabilir beşiktaş..

kartacakartalı
kartacakartalı - 5 yıl Önce

fizik mükemmel ama,çabukluk idmanı yapması gerekiyo,daha çok eksiği var.ama üstüne koyabilecek,ve gelişime açık bi oyuncu..geçen sene çanakkalede vasattı,ama beşiktaşta topu iyi bilenlerin yanında sıçrama yapar sanırım..en azından adamın yeri orası stoper yani.devşirme stoperlerden iyi olacağı kesin.

gece kartalı
gece kartalı - 5 yıl Önce

adem büyük,erkan kaş,aydın karabulut,sezer özmen,erkut,orhan gülle... say say bitmez.bunlar beşiktaşın geleceğiydi.yazık ettiler.bari atınçı harcamasınlar.