Stat Konusu Net Değil

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, lider konumda bulundukları Süper Lig'i, zirvede bitirecek güçte olduklarını belirtti. Bunun için takıma ellerinden gelen desteği verdiklerini söyleyen Çebi, “Bütün camia olarak şampiyonluğa kilitlendik” diye konuştu.

FUTBOL 15.10.2014, 12:37
994
Stat Konusu Net Değil

Ligde 5 haftanın sonunda topladığı 11 puanla lider konumda bulunan Beşiktaş’ta İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, sezon sonuna kadar koltuklarını koruyarak mutlu sona ulaşan takımın kendileri olacağını söyledi. Yöneticisinden oyuncusuna, güzel bir hava yakaladıklarını söyleyen Çebi, “Bütün camia olarak şampiyonluğa kilitlenmiş durumdayız. Hedefimize ulaşmak için herkes elinden gelen çabayı gösteriyor. Bu konuda kimsenin şüphesi olmasın. Beşiktaş bu sezon da önemli işlere imza atacak” diye konuştu. 

‘Stat konusu net değil’ 
Vodafone Arena’daki yapım çalışmalarının sürmesi nedeniyle iç saha maçlarına Atatürk Olimpiyat Stadı’nda çıkan, bunun yanında Ankara ASAŞ ve Başakşehir Stadı’nı da kullanacak olan Siyah-Beyazlılar’ın, ikinci yarıda nerede oynayacağı konusu belirsizliğini koruyor. Stat konusu hakkında da yorum yapan İkinci Başkan Çebi, “Sivas mücadelesine Ankara’da çıkacağız. Ligde ilk yarıda derbiler dışındaki maçlarda da Başakşehir Stadı’nı kullanacağız. İkinci yarıda ise ne yapacağımız henüz net değil. O anki şartlara göre hareket edeceğiz” dedi. 

Yorumlar (0)