‘Sporting’i Ozzie çökertti’

Beşiktaşlı yöneticiler, 2. yarıda oyuna girip takımı şaha kaldıran Oğuzhan’a övgüler yağdırdı.

FUTBOL 03.10.2015, 11:57 04.10.2015, 00:10

 AVRUPA Ligi’ndeki 2. maçında Sporting ile 1-1 berabere kalan Beşiktaş’ta gündem Oğuzhan Özyakup’un sergilediği müthiş performans. Portekiz temsilcisi karşısında oyuna ikinci yarıda girerek ilk devrede yokları oynayan siyah-beyazlıları şaha kaldıran ve maçın gidişatını değiştiren milli oyuncuya yöneticiler övgü yağdırdı.

 
OZZIE gibi bir yeteneğin kendi takımlarında olmasının büyük şans olduğunu belirten Kartal’ın kurmayları “Onun Allah vergisi bir futbol yeteneği ve karakteri var. Rakip oyuncular Oğuzhan’ın hangi hamleyi yapacağını tahmin edemiyor. İşte bu stili onu farklı kılan en önemli özellik. Sporting karşısında sonradan oyuna girdi ve rakibi esir aldı. Orta sahalarını çökertti. Daha atak oynadık. 1 puanı aldık ama kazanabilirdik” ifadelerini kullandılar. 
 
Veli Kavlak idmanlara başladı
 
BEŞİKTAŞ, Eskişehir maçının hazırlıklarına ara vermeden başladı. Sporting karşısında ilk 11’de görev alanlar rejenerasyon yaparken uzun süredir sakatlığı nedeniyle takımdan uzak kalan Veli Kavlak ise bireysel antrenör eşliğinde idmanlara başladı.


KAYNAK : VATAN
Yorumlar (1)
süleymam mn 4 yıl önce
ne cökertmesi kaznılacak macı zorla berabere bitirdi,ler 1 güneşin necip ersan sevdası 1de oguzhan Q7 MÜSAİT boşken pas atmadı kackere töre de dahil dir bunlara cenk bile boş Q7 O ŞUT CEKTİ KARAVANAYA BJK yerlilerde kutuplaşma var Q7 KARŞI ama bunu gercek bjk TARAFTARLARI GÖRÜYOR GÜNEŞ GÖRMESEDE1 yenilgide bu yerli,ler cetesi tarfatrlarada bunun hesap verir