Şota'dan maçın hakemine sitem!

Kasımpaşa teknik direktörü Şota Arveladze, Beşiktaş maçı sonrası çok konuşulan Sosa'nın pozisyonu hakkında ilginç bir yorum yaptı.

FUTBOL 23.11.2014, 21:43
1084
Şota'dan maçın hakemine sitem!

Kasımpaşa teknik direktörü Şota Arveladze, 2-0 kaybettikleri Beşiktaş maçı sonrası ilginç açıklamalar yaptı.

İşte Şota Arveladze'nin maç sonu yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalar;

"Bu son haftalarda bu kadar tempolu bir maç hatırlamıyorum. İki takıma son 10 dakika hariç ayakta kaldı. Tabii biraz da iki üç defa kolay top kaybedince, kontraaatak da yiyorssun, doğal. İlk yarı da pozisyonumuz vardı. Çok kötü goller yedik. Zamanlama da önemli. Pozisyon yakalıyoruz, hamleeler yapabilirsin. 2-0'dan sonra zor oluyor her şey. Zor maç tabii. Beşiktaş biraz daha iyiydi yani."


"İLK POZİSYON PENALTIYDI"

Muhabirin pozisyonunuz yoktu sözüne karşılık Şota; "Bence çok net pozisyonlar var. Maç başında da var, sonda da var. İkinci devre karşı karşıya yok ama son vuruş yapabilsek, vardı yani pozisyon." cevabını verdi.

Şota; "10 sene boyunca hakemlik yapmış, buna ilk defa penaltı çalınıyor. İlk pozisyona penaltı vermeyince ikincisine kolay çalıyor. İlki daha bir penaltıydı tabi, penaltıydı. Fakat, yüzüne vurduysa penaltı tabii. Mert'i de tebrik etmek lazım. 19 yaşında, ilk Süper Lig maçı. Hata yapacak tabii." diyerek sözlerini kapattı.

Yorumlar (4)
onur 6 yıl önce
eee kendide söylemiş yüzüne vurduysa penaltı demiş, mert de zaten ersanın suratına vuruyo, belliki adam o pozisyonu görmemiş ve tv de tekrarına bakmamış.
ali 6 yıl önce
maçta 3 tane net penaltı var ancak biri çalındı mottanın düşürülmesinde rakip önce tutup önüne yatıyor baktı motta hala gidecek bu seferde kalçasıyla vuruyor ama hakemler nedense bu açık pozisyonu görmüyor
volkan L 6 yıl önce
bu adamın basın açıklamalarına bayılıyorum. çok samimi ve içten konuşuyor... biliç bir yana keşke Türkiye deki bütün hocalar böyle samimi olsa
murat 6 yıl önce
Macda tek penalta vardı onuda verdi zaten. Bir iki eksik sarı kart verdi.