Sosa'dan vazgeçmem

Yönetim, Hırvat teknik direktöre "Sana müjdemiz var, Avrupa'nın en iyi 10 numaralarından birisi ile anlaştık. Hem kulübü hem Ben Arfa tamam" dedi Bilic'in yanıtı ise yönetimi yok etti: "Onu istemem sorunlu biri. Fernandes'ten çok çektim. Benim için Sosa, insan kalitesi olarak 10 tane Ben Arfa eder!"

FUTBOL 26.10.2014, 08:51
3084
Sosa'dan vazgeçmem

Beşiktaş'ta Jose Sosa'nın siyah-beyazlı takıma transferinin altında, Slaven Bilic'in ısrarının yattığı öğrenildi. Fikret Orman'ın, Bilic'e Ben Arfa ile anlaştığını belirterek, "Müjdem var, Avrupa'nın en iyi 10 numaralarından birisi ile anlaştık. Kulübü de Ben Arfa da tamam" dediği, Bilic'in ise buna cevap olarak, "İstemem. Sorunlu adam! Ahengi bozmaya hiç niyetim yok. Geçen sezon Fernandes'ten çok çektim. Yine başıma gelmesini istemiyorum. Sosa, Ben Arfa kadar kaliteli bir futbolcu olmayabilir ama insan kalitesi olarak 10 tane Ben Arfa eder" dediği bildirildi. Bunun üzerine Orman'ın, Sosa'da karar kıldığı ve Ben Arfa'dan vazgeçtiği öğrenildi.

 

DOKTOR DİYOR Kİ!


Slaven Bilic'in, genç isimlerin gece dışarılarda görünmesinin önüne ilginç bir sistemle geçtiği ortaya çıktı. Hırvat hoca, konunun uzmanı bir doktoru getirerek futbolcularına gece gezmeleri ile ilgili bilgi verdirdi. Uzman oyunculara, "Maçta vücudunuzda çok fazla laktik asit birikir. Maç bitimi gece dışarı çıkmanız yanlış bir tercih. Hele bar gibi içkili ortamlarda yorgun vücutla bulunmanız çok yanlış, daha yorucu. Doğru olan maçın ertesi akşamı dışarı çıkmanız ama onda da 02.00'de yatmış olmanız koşuluyla" dedi. Ondan sonra Beşiktaşlı futbolcuların alemlerde görünme oranının % 70 azalması dikkat çekti.

Yorumlar (1)
Hakan 6 yıl önce
Fotomaç haberidir kesin.