Sosa mı, Ruiz mi?

Beşiktaş Futbol Şubesi buluştu ve 10 numara pozisyonuna yapılacak takviyeyi masaya yatırdı.

FUTBOL 23.08.2014, 02:45
3333
Sosa mı, Ruiz mi?
Toplantıda, teknik direktör Slaven Biliç'in onay verdiği iki oyuncu; Bryan Ruiz ve Jose Sosa konuşuldu.
 
Zirvede kesin bir sonuç alınamadı fakat transferin son günü olan 1 Eylül'e kadar ya Kosta Rikalı ya da Arjantinli'den biri kadroya dahil edilecek. 
 
BEŞİKTAŞ'TA dün 10 numara pozisyonuna yapılacak transfer için futbol şubesi üyeleri bir araya geldi... Belirlenen 2 aday; Bryan Ruiz ve Jose Sosa saatlerce konuşuldu ancak sonuç alınamadı...
 
Teknik direktör Biliç'in onay verdiği Fulham'ın Kosta Rikalı futbolcusu Ruiz ve M.Kharkiv'de oynayan geçen sezonu da A.Madrid’de kiralık geçiren Arjantinli Sosa için yapılan görüşmelerde gelinen son nokta dün yöneticiler tarafından masaya yatırıldı. Oyuncuların maliyeti ve alınacak verim üzerinde uzun süre konuşuldu. Fakat toplantının sonunda kimin alınacağına karar verilemedi.
 
BUNA karşın siyah-beyazlıların vakti de daraldı. Çünkü transfer sezonu 1 Eylül'de kapanacak. Kesin olan tek şey bir var, o da 10 numara pozisyonuna bir takviye yapılacağı.
 
Çok büyük olasılıkla başka bir aday da artık gündeme gelmeyecek ve her ikisi de 29 yaşında olan iki futbolcu; Ruiz ve Sosa'dan biri tercih edilecek. Siyah-beyazlı yönetim önümüzdeki 9 günde bu kararı verecek ve transferi gerçekleştirmek için son adımlarını atacak.
 
Kaynak : Vatan
Yorumlar (13)
kenan ayşin 6 yıl önce
yönetim şimdi deqilde arsenal ile yaptıqımız ilk maça kadar transferin bitirmesi lazımdı cok sorumsuzlar bu konuda
ercan 6 yıl önce
ruiz alinsin
umut can cabadan 6 yıl önce
galiba aynı ücrete alacak ve aynı parayı verecekler :) ondan
umut can cabadan 6 yıl önce
öyleyse ruiz olsun solak bir on numara daha iyi olur, bu arada sağ bek alın sağ beeeek
JUAN FERNANDO QUINTERO 6 yıl önce
ruiz daha gelmeden yeni holosko oldu. adamla anlaşalı ay oldu, yok feyenoordu geçersek alıcaz, yok arsenali de geçelim öyle alırız, yok son gün alırız, belhanda gelmezse ruizi alırız, sosa pahalı çıkarsa ruiz gelir, kagawayı vermezlerse ruizi bitiririz diye adam şimdiden son tercih artık gelirse sezon sonu ruiz + bir miktar paraya teklif göndeririz sağa sola.aslında arsenali elersek ne yapıp edip JUAN FERNANDO QUINTERO yu ne yapıp ne edip kiralık vs bir şekilde almalı (hele birde opsiyon koydurabilirsek tadından yenmez), 21 yaşında,teknik,süratli,dribbling yeteneği üst düzey, pas oyununa çok yatkın ve pas kalitesi ciddi yüksek, duran top kullanabilen tam bir modern 10 numara. ligde zaten şov yapar ama gruplarda da çok büyük katkısı olur biraz pişince yeni james rodriguez olabilecek bir oyuncu inşallah bir şekilde ruiz sosa vs derken quintero beşiktaşta yanantopunu görürüz.
Cevat prekazi 6 yıl önce
Su adi gecen butun futbolculari topla 1 tane Ricardo Quaresma etmez! Onu gonderenler utansin! Yazik size be!
erhan 6 yıl önce
Arsenal maçı öncesi transferi unutun maç havasını bozmamak için anlaşma yapılsa bile açıklanmaz maçtan sonra ruizde linnes de beşiktaşta hadi hayırlısı bakalım
nartallo 6 yıl önce
hala qurejmaaa diye ağlayan renkliler bu siteye yorum yapabiliyor. adamın nicki prekazi aklı sıra taraftarı kışkırtacak. o mesele kapandı q7 layığını buldu 600 bin euroya it gibi koşuyor şimdi. beşiktaşta 3 milyon euroya oynamam diyen adam bu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın