Son Teklif Yapıldı !

Beşiktaş, Belhanda için yeni teklifini Ukrayna temsilcisi Dinamo Kiev'e sundu. Siyah-beyazlılar Faslı oyuncuyu satın alma opsiyonla kiralamak istiyor.

Son Teklif Yapıldı !

Beşiktaş yönetimi, bir süredir gündemde olan Belhanda transferi için çalışmalarını sürdürüyor.

Geçtiğimiz hafta başkan Fikret Orman, Dinamo Kiev Başkanı Ihor Surkis ile Fransa'da biraraya gelmiş, Ukrayna kulübü Faslı oyuncu için 10 milyon euro bonservis bedeli talep etmişti.

İstenilen bedeli fazla bulan siyah-beyazlı yönetim, Dinamo Kiev'e yeni bir teklifte bulundu. Beşiktaş, Ukrayna temsilcisine Faslı oyuncuyu satın alma opsiyonu ile kiralamak istediğini iletti. Beşiktaş'ın bu son teklifi kabul edilir ise, Belhanda önümüzdeki sezon kiralık olarak siyah-beyazlı formayı giyecek.

Kaynak : NTVSpor

YORUM EKLE
YORUMLAR
Boran Oktay
Boran Oktay - 5 yıl Önce

Şu transfer haberlerinden dolayı kanser edeceksiniz adamı

Selçuk Ergun
Selçuk Ergun - 5 yıl Önce

Transferde hiç böyle bir ızdırap çekmemiştik. O geliyor, şu geliyor, iki güne açıklanıyor, bu hafta bitiyor yeter be..Futboldan soğuttunuz.Yalan haberlerle günü kurtarıyorsunuz..

engineer
engineer - 5 yıl Önce

selçuk ergun kardeş geç olsun güç ollmasın. kaliteli transferler olsun takıma faydası olsun yeterki. bak noldu portekizlileri milyon eurolar verdik 1 günde havalanına getirdik sonuç. koca bir hüsran. iyi olcak iyi sıkmayın canınızı.

bossBesiktasss
bossBesiktasss - 5 yıl Önce

Fikret Orman: Haftaya netlesir +kanser,verem de beraberinde...

hakan güzgülleri
hakan güzgülleri - 5 yıl Önce

başkanı geçen seneki transfer politikasından dolayı çok eleştirdim ama bu sene doğru işler yapıyor. doğru konuşuyor, parayı verip almak kolay. belhanda da diğer oyuncular da değeri neyse onu kazansınlar, fazlasını önce hak etsinler sonra istesinler.

atasoyk
atasoyk - 5 yıl Önce

bunu kiralayın. seneye lanzini beleş. şimdiden alaşın. seneye 3-5 e verirlerse alır devre arası satarız. vermezlerse kendileri bilir.. savaş var diye dönmez kaçar.

sinan
sinan - 5 yıl Önce

kiev bence kiralamayı kabul etmez keşke alabilseydik belhanda iyi bir oyuncu ama zor

Zago
Zago - 5 yıl Önce

Gizli yürütülen transfer politikası yüzünden böyle hayali transfer şekilleri üreten basın yayın organlarını kutluyoruz. :D