Son teklif 5 milyon

İnler'in kararını bekleyen Kartal, Güneş'in istediği Ozan Tufan için dün bir kez daha masaya oturdu. Rakam 3'ten 5 milyon Euro'ya çıktı. Pazarlıklar sürüyor.

Son teklif 5 milyon

Gökhan İnler için Schalke ile flörtünün sonucunu bekleyen Beşiktaş, natif isimlere yöneldi. Teknik direktör Şenol Güneş'in istediği Bursasporlu Ozan Tufanbaşkan Fikret Orman masaya oturdu. Ozan için dün Bursaspor Kulübü ile üçüncü kez pazarlık perdesi açıldı ve Beşiktaş bu sefer kesenin ağzını açtı. Siyah-beyazlılar daha önce 3 milyon Euro'dan başlattığı ve 4'e kadar çıkardığı bonservis ücretini dün 5 milyon Euro'ya kadar yükseltti. Kartal'ın 5 milyon Euro rakamına çıkması Bursa'yı da rahatlattı. Beşiktaş ile Bursa arasında hangi futbolcuların takas edilebileceği konusunda pazarlıklar ise sürüyor. Bursa daha önce para artı Kerim Frei ve Cenk Tosun'u talep etmiş ancak Fikret Orman bunu kabul etmemişti. Beşiktaş'ın rakamı 5 milyona yükseltmesinin ardından farklı oyuncular üzerinden pazarlıkların sürdüğü öğrenildi.

KARTAL'DA İMZA ŞOV

Beşiktaş'ın yeni transferleri bugün 14.00'te medya önünde imza atacak. Başkan Fikret Orman'ın da katılacağı imza töreni Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılacak.

(Sabah)

YORUM EKLE
YORUMLAR
bjk003
bjk003 - 4 yıl Önce

5 milyon+ismail necip pektemek 3 lüsünden 2 sini verin bitirin bu transferi o.sahada dinamo olur uyum sorunu yaşamaz tam haliyle lige hazırda kaçırmayalım

abc
abc - 4 yıl Önce

kesinlikle saçma transfer olur.pas yüzdesi çok düşük,neden ve nasıl abartıldı bu çocuk anlayamıyorum.5 milyon euro çok büyük para ayrıca üstüne 2-3 futbolcu verilecek! diğer yandan pektemek her ne şekilde olursa olsun gönderilmeli yada abuk-sabuk sakatlıklar yaşarsa-kesin yaşar sözleşmesi tek taraflı fesedilmeli.ismail,necip,ömer,tolga ve günay da kesin gitmeli..5 kuruşluk faydaları olmaz senelerce tahammül edilmez bu tür adamlara ama bizde oluyor.

kartal pençesi
kartal pençesi - 4 yıl Önce

5 milyon ona vereçeğine daha kaliteli topçular alınabilir ve sen üste para verçen kesillikle 5 milyon etmez yazik paralar nasil gidiyor belli oldu tirilyonluk borcun olur hasan diye genç çoçuk vardı bın kat daha iyive esle var hiç gerek yok

sergen10
sergen10 - 4 yıl Önce

olumsuz yorum yazanlar ya BURSALI yada futboldan anlamıyor. Adam modern orta saha, çalışkan. Daha ötesinde genç. Valencia talip adama. Hani şu tüm dünyada futbol okulları olan ispanyol devi.

3 kere izlemeyen
3 kere izlemeyen - 4 yıl Önce

bile yazıyor ya bursa lı ya anlamıyor.2 top yapamıyor ne moderni!

sami berk
sami berk - 4 yıl Önce

5.5 milyon + pektemek bonservisiyle + kerim 1 sezon kiralık hayırlı olsun Ozan kartala.

karakartal
karakartal - 4 yıl Önce

kardeşim ne bu sevda ya bulunmaz hint kumaşımı 5m yok şu yok bu bu adam rode nin onda biri etmez al rode ile gökanı ne ağız kokusunu çekiyorsunuz 5m yonmuş 5 kuruş vermem

black eagle @ black sea
black eagle @ black sea - 4 yıl Önce

Belçikaya giden Muhammet bundan 100 kat yetenekli !!! İsmaili verelim 5 milyon da alalım !!!