Son teklif 5 milyon

İnler'in kararını bekleyen Kartal, Güneş'in istediği Ozan Tufan için dün bir kez daha masaya oturdu. Rakam 3'ten 5 milyon Euro'ya çıktı. Pazarlıklar sürüyor.

FUTBOL 07.08.2015, 11:15
1853
Son teklif 5 milyon

Gökhan İnler için Schalke ile flörtünün sonucunu bekleyen Beşiktaş, natif isimlere yöneldi. Teknik direktör Şenol Güneş'in istediği Bursasporlu Ozan Tufanbaşkan Fikret Orman masaya oturdu. Ozan için dün Bursaspor Kulübü ile üçüncü kez pazarlık perdesi açıldı ve Beşiktaş bu sefer kesenin ağzını açtı. Siyah-beyazlılar daha önce 3 milyon Euro'dan başlattığı ve 4'e kadar çıkardığı bonservis ücretini dün 5 milyon Euro'ya kadar yükseltti. Kartal'ın 5 milyon Euro rakamına çıkması Bursa'yı da rahatlattı. Beşiktaş ile Bursa arasında hangi futbolcuların takas edilebileceği konusunda pazarlıklar ise sürüyor. Bursa daha önce para artı Kerim Frei ve Cenk Tosun'u talep etmiş ancak Fikret Orman bunu kabul etmemişti. Beşiktaş'ın rakamı 5 milyona yükseltmesinin ardından farklı oyuncular üzerinden pazarlıkların sürdüğü öğrenildi.

KARTAL'DA İMZA ŞOV


Beşiktaş'ın yeni transferleri bugün 14.00'te medya önünde imza atacak. Başkan Fikret Orman'ın da katılacağı imza töreni Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılacak.

(Sabah)

Yorumlar (8)
bjk003 5 yıl önce
5 milyon+ismail necip pektemek 3 lüsünden 2 sini verin bitirin bu transferi o.sahada dinamo olur uyum sorunu yaşamaz tam haliyle lige hazırda kaçırmayalım
abc 5 yıl önce
kesinlikle saçma transfer olur.pas yüzdesi çok düşük,neden ve nasıl abartıldı bu çocuk anlayamıyorum.5 milyon euro çok büyük para ayrıca üstüne 2-3 futbolcu verilecek! diğer yandan pektemek her ne şekilde olursa olsun gönderilmeli yada abuk-sabuk sakatlıklar yaşarsa-kesin yaşar sözleşmesi tek taraflı fesedilmeli.ismail,necip,ömer,tolga ve günay da kesin gitmeli..5 kuruşluk faydaları olmaz senelerce tahammül edilmez bu tür adamlara ama bizde oluyor.
kartal pençesi 5 yıl önce
5 milyon ona vereçeğine daha kaliteli topçular alınabilir ve sen üste para verçen kesillikle 5 milyon etmez yazik paralar nasil gidiyor belli oldu tirilyonluk borcun olur hasan diye genç çoçuk vardı bın kat daha iyive esle var hiç gerek yok
sergen10 5 yıl önce
olumsuz yorum yazanlar ya BURSALI yada futboldan anlamıyor. Adam modern orta saha, çalışkan. Daha ötesinde genç. Valencia talip adama. Hani şu tüm dünyada futbol okulları olan ispanyol devi.
3 kere izlemeyen 5 yıl önce
bile yazıyor ya bursa lı ya anlamıyor.2 top yapamıyor ne moderni!
sami berk 5 yıl önce
5.5 milyon + pektemek bonservisiyle + kerim 1 sezon kiralık hayırlı olsun Ozan kartala.
karakartal 5 yıl önce
kardeşim ne bu sevda ya bulunmaz hint kumaşımı 5m yok şu yok bu bu adam rode nin onda biri etmez al rode ile gökanı ne ağız kokusunu çekiyorsunuz 5m yonmuş 5 kuruş vermem
black eagle @ black sea 5 yıl önce
Belçikaya giden Muhammet bundan 100 kat yetenekli !!! İsmaili verelim 5 milyon da alalım !!!