Son nokta Torunoğulları’ndan

Ara transfer döneminin başlamasına az bir süre kala Beşiktaş, düğmeye bastı. Sağ bek bölgesi için Martin Linnes'i bir numaralı hedefi olarak seçen Siyah-Beyazlılar, gelecek hafta Molde'yle resmi temaslara başlayacak.

FUTBOL 31.12.2014, 03:50
3165
Son nokta Torunoğulları’ndan

Ocak ayında kadrosuna yeni bir sağ bek kazandırmak için çalışmalarını sürdüren ve bu doğrultuda ilk hedefini Martin Linnes olarak belirleyen Siyah-Beyazlılar, genç oyuncunun kulübüyle henüz anlaşma zemininde buluşamadı. Norveç temsilcisinin, genç futbolcu için 4 milyon Euro’luk bonservis bedelinde ısrarcı olduğu, ilk etapta bu oyuncu için 2.5 milyon Euro’luk bütçe ayıran Beşiktaş Yönetimi’nin de teklifini 3 milyon Euro’ya yükselttiği öğrenildi. Linnes için başka kulüplerin de nabız yoklaması sebebiyle bu bedelde indirime gitmeyen Molde Yönetimi’nin, Siyah-Beyazlılar’la görüşmelerinin tıkanma noktasına geldiği bildirildi.

Son nokta Torunoğulları’ndan

Beşiktaş’ın dış ilişkilerden sorumlu yöneticisi Erdal Torunoğulları, önümüzdeki hafta Norveç’e giderek Molde’li kulüp yetkilileriyle pazarlık masasına oturacak ve görüşmelerin netlik kazandıracak. Bu girişimin ardından tarafların ortak bir zeminde buluşması halinde transferin resmiyet kazanması bekleniyor.

Yorumlar (2)
sermwt 6 yıl önce
kabak tadı verdi,yeter artık,bitirin şu işi
GECE KARTALI 6 yıl önce
MARTİN LİNNES VEYA KADERABEK