Son karar Atınç'ın!

Beşiktaş, 21 yaşındaki stoperi Atınç Nukan'ı isteyen, Alman ekibi Red Bull Leipzig ile 6 milyon euro bonservis karşılığında anlaşmaya vardı. Genç oyuncu gitme yönünde karar verirse anlaşma resmiyete dökülecek.

Son karar Atınç'ın!

Beşiktaş, Alman ekibi Red Bull Leipzig ile 5 milyon euro'su peşin, 1 milyon euro'su daha sonra ödenmesi koşulu ile Atınç Nukan'ın transferi konusunda mutabakata vardı.

21 yaşındaki futbolcu ise henüz son kararını vermedi. En azından bir sezon daha Beşiktaş'ta kalmak istediği bilinen genç stoper, gitme yönünde karar verirse resmi anlaşma gerçekleşecek.

Siyah beyazlı takımın teknik patronu Şenol Güneş'in, kadroda kalmasını istediği Atınç, gelen teklifi geri çevirir ise Beşiktaş formasını giymeye devam edecek.

Kaynak: Ntvspor

YORUM EKLE
YORUMLAR
bjkkk03
bjkkk03 - 3 yıl Önce

atınç kalmalı bence 1-2 yıl sonra direk oyuncumuz olur ve milli takımda direk oynar 2-3 yıla üst düzey paralara satarsın atınç yerine pedroyu 5 e ve ersanı 5 e sat

Mehmet
Mehmet - 3 yıl Önce

Sat. Gitsin Muhammed gibi elde patlar... Avrupa'da kendini geliştirir. En azından milli takıma faydası dlur

beşiktaşlı81
beşiktaşlı81 - 3 yıl Önce

arkadaş bu defansı komple satma furyası nedir ,kim oynıcak defansta aq,kadir ulvi recep mi???

ogun
ogun - 3 yıl Önce

bu çocuk kalsın . para buyuk gıbı görünse de yerıne alacağın adamın parasına adamı satıyorsun . ve adamın maliyetını sıfır say maaşı ne ki . iki sene daha oynat ve şenol hocayla banko oynatır . Muhammet kampa giderse yenı transferde o olur . norveçten akli değişim olmuştur . bulutların uzerınden çimlere basmalı ayakları . atınc kalsın .

onur
onur - 3 yıl Önce

bjk bugune kadar kımı 5 den fazla parayı satmıs 1-2 sene daha beklesın 2 katına satırız dıyorsunuz.degerını bulmuşken satıcan.fernandes satmadık ne oldu.Atınc gıbı adama 6 mılyon euro kalsa kac mac oynucak kac mac kurturıcak.

aras
aras - 3 yıl Önce

sat sat sat hemen satın.6 m iyi para seneye kimse istemez.çok şişirdikleri semih i görüyoruz ne isteyen ne soran bir sakatlıkta işi bitti.Varsa isteyen satacaksın ha desenki yerine kim oynayacak oyuncu izleyen teşkilat düşünecek orasını ha bulamıyorlar para almayıda işide bırakıp gidecekler.Her şeye rest çeken şenol da onca sene ha deyince gelecek 5 tane oyuncu tutmadıysa oda basıp gidecek

ÇARŞI
ÇARŞI - 3 yıl Önce

ERSAN FRANCO MILOSEVIÇLERI SATIN BU ADAM KALSIN HAVA TOPALRIND AGAY SARAYA TOP VURDURMADI BU KALSIN TEMIZ BI DEFANS KURN YAAAA .. FRANCI SALAĞINI SATIN

Serhat Mardin
Serhat Mardin - 3 yıl Önce

ATINC mükemmel oyun zekası var yasına ve tecrübesine göre , maclarını izlediğim de cok hırcım yerinde müdaheleleri vardı , hava toplarındaki mutlak başarısı bir bonus zaten ... Lütfen Arınç ı satmasın yönetim.. Seneye banko oyuncumuz olur genc uzun ve Beşiktaş sevdalısı