Son karar Adem Ljajic

Beşiktaş, maliyeti nedeniyle Shinji Kagawa’dan vazgeçerken, Sırp yıldızını takımda tutacak. Kartal 6.5 milyon euroluk bonservisi 36 ayda ödeyecek.

FUTBOL 27.05.2019, 10:56 28.05.2019, 13:38 kartalbakışı.com
340

Beşiktaş Yönetimi hoca arayışının yanında elindeki oyuncuları tutmak için de planlar yapmaya başladı.

Başarılı bir sezonu geride bırakarak kendini ispatlayan Ljajic’in yanında devre arasında gelmesine rağmen bulduğu az sayıda şansı iyi değerlendiren Kagawa’yla yola devam etmek isteyen idareciler, hem maddi sıkıntı hem de Japon yıldızın sakatlığı nedeniyle, tercihini Ljajic’ten yana kullanacak. Sırp futbolcunun 6.5 milyon euroluk bonservis bedelini 36 ayda ödeyecek olan yönetim, Kagawa’dan vazgeçmek zorunda kaldı.

Japonya’dan sponsorun bulunamaması nedeniyle Kagawa’da riske girmek istemeyen Beşiktaşlı idareciler, bu oyuncunun yerine yerli ya da yabancı isimler üzerinde duracak.

Öte yandan Kagawa, “Şampiyonluğu kaçırdığımız için üzgünüm, takıma istediğim kadar katkı veremedim. Türkiye’deki taraftarlar her zaman benim hafızalarımda yer alacak” mesajıyla veda etti.

Milliyet

Yorumlar (2)
Sermet 2 yıl önce
Milleti oyalıyorlar,bunların bir halt edecekleri yok.bundan evvelki senelerde öldüğü gibi.Taraftarın akıyla alay ediyorlar
Kartal 2 yıl önce
Aynen yönetim yine oyaliyor ormanını karakteri bu her zaman böyle yapıyor biz lige eksiksiz hiç baslamadik mutlaka bir taraf hep eksikti buna karşılık ucuz.diye çok adam alip bedava gönderdik bakın bu yönetim den hayır gelmez inanin