Son dakika açıklaması! Dnipro...

Beşiktaş'ın transfer gündemindeki Boyko ve Douglas için Dnipro cephesinden resmi açıklama geldi.

  Beşiktaş'ın transfer gündemindeki Denys Boyko ve Douglas için Dnipro cephesinden resmi açıklama geldi.

Dnipto Genel Direktörü Andrei Stetsenko yaptığı açıklamada; "İki oyuncunun da transfer olasılığı aynı. Beşiktaş Boyko ve Douglas için bize teklif yaptı ama bu teklif bizim şartlarımıza uymuyor. Görünüşe göre Beşiktaş bizim şartlarımızdan memnun kalmış değil." dedi.

Öte yandan Sevilla'nın Boyko ile ilgilendiği yönündeki soruyu da yanıtlayan Stetssenko; "Bu konu hakkında şu anda bir bilgi veremem" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2016, 23:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yamakasi
Yamakasi - 3 yıl Önce

Mandanda neden 5 para etmez ? 1) 30 yaşında olduğu halde 6 ay önce Beşiktaş'tan 4 yıl garanti kontrat istedi. 2) Marsilya uzun zamandır elinden çıkarmak istiyordu, bu yüzden bonservisi 1.5 milyon. 3) Marsilya'nın defansı bizden iyi, öyle ki, ilgilendiğimiz Nkoulou, bizim tüm defans oyuncularından kaliteli, buna rağmen Tolga'nın istatistikleri, Mandanda'dan iyi, hem de daha fazla şut ile karşılaşmış olmasına rağmen, kurtarışlarda Tolga %10 fark atıyor. 4) Beşiktaş ve Fener'e karşı nasıl kolay goller yediğini hep birlikte gördük, görmeyenler, unutanlar youtube'dan bir daha izlesin. 5) Marsilyalı taraftarlar, Mandanda'yı çok hantal buluyor ve bu zamana kadar sabrettikleri için yönetimi eleştiriyorlar, aynı bizdeki Tolga gibi. Özetle, bu kaleci tercihi bizi şampiyonluktan eder. Ospina için tüm şartlar seferber edilmelidir.

Has Kartal
Has Kartal - 3 yıl Önce

boyko mu mandanda mı beşiktaş defansı ileride kademe yaptığında hucüm gücü belirli oranda artıyor libero gibi kaleci diyorlar evet öyle kaleci lazım bize boyko bu kıstasta değil mandanda evet iki yabancı alma lüksümüz yok kaleye zaten kurallar belli elimizden zaten tecrübeli kaleci var ancak belirli sebeplerden verim alamıyoruz fransa liginde yetenekli değil ama uyanık kaleciler oynar bize de uyanık ayağı düzgün oyunu iyi okuyabilen ve gerektiğinde kritik kurtarışlar yapabilen bi kaleci gerek boyko evet iyi kaleci ama mcgregor iskoçyadan gelirkende hero diyorlardı zero gitti biraz agresif tecrübeli ve kaptanlık vasfı olan oyunculara ihtiyacımız var gelecek sezon genç bir kaleci bakılır şampiyonluk istiyorsak risk değil tecrübe almalıyız mandanda doğru tercih olur diye düşünüyorum.

Arsenic
Arsenic - 3 yıl Önce

Boyko Sevillaya gidiyor.Bjk Ospina ve Mandanda ile anlaştı.

Muharremasli
Muharremasli - 3 yıl Önce

Ospina besbucuk mlyavroyadusmustu ama suankikaleciye verdiler besmilyonavro sonra başladılar şikayete ağlamaya ospina ve balanta lazimbize