Son aday Ron Vlaar

Tosic'i kadrosuna katan Beşiktaş, Aston Villa ile sözleşmesi sona eren Hollanda Milli Takımı'nın stoperi Ron Vlaar için de düğmeye bastı.

FUTBOL 10.06.2015, 02:21
992
Son aday Ron Vlaar

Tosic'i kadrosuna katan BeşiktaşAston Villa ile sözleşmesi sona eren Hollanda Milli Takımı'nın stoperiRon Vlaar için de düğmeye bastı. 30 yaşındaki yıldızın menajeri ile bir görüşme yapacak olan siyah-beyazlı yönetim transferi bitirmeye çalışacak. Ancak Vlaar'ın adının Napoli ve Southpamton ile de anılması işi zorlaştırıyor.

Yorumlar (2)
fatih 5 yıl önce
ülkemizde sneijder ve kuytın iş ahlakları ortada hollandalılarda disiplin var alınırsa faydali olur
Hakan 5 yıl önce
Bu adam tutar da gelir mi bilmiyorum. Ayrıca bütçemiz yok. Beleşlerden kaptık kaptık. Kapamadık manavdan pırasa bu yıl. Ayrıca transfer yapmayalım abi. Biraz belden aşağı bölgelerimiz ve başımız düzene girsin. Para bağırsaklardan çıkar gibi gidiyor kulüpte. Yazık değil mi? Çok para alan topçuları da gönderelim. Gençler ve Gökhan gibi güvenilir adamlar kalsın. Demba Ba, Sosa gitsin abi. Para ederler, borç ödenir ve aylık gider azalır. Ayrıca genç oyunculara yönelelim. Demba Ba belki iyi ama 19 yaşındaki Enes Ünal alınsa Beşiktaş'a inanılmaz iyi gelişim gösterir. Şenol GÜneş de gelirse takımın başına bu takımda iyi işlenir o adam. Yabancı beleş adamlardan birini de alıp dönüşümlü oynattık mı Cenk, Enes ve yabancı topçu iyi götürür ligi. Bizim paramız yok dostlar. Elden birşey gelmez. Elimizdekinin kıymetini bilmeyi öğreneceğiz ki bereketi gelsin. Kim gelse beğenmiyoruz nasıl olsa.