Son aday Fabri

Cenk Gönen'i bugün Galatasaray'a gönderecek olan Beşiktaş, Deportivo La Coruna'nın kalecisi Fabri ile ciddi şekilde ilgilenmeye başladı.

FUTBOL 17.08.2015, 13:17
2135
Son aday Fabri

İspanyol kulübüyle bir sene daha mukavelesi olan Fabri’yi teknik direktör Şenol Güneş’in istediği öğrenilirken, bu oyuncunun kaleci departmanı şefi Jose Sambade Carreira tarafından önerildiği ortaya çıktı.

Teknik heyetin, İspanyol kaleci Fabri için yönetime olumlu rapor verdiği ortaya çıkarken, Beşiktaş Yönetimi’nin ise daha kariyerli bir yabancı kaleci istediği öğrenildi. Uzun süredir Valdes ile temas halinde olan Beşiktaş Yönetimi’nin büyük çoğunluğu Fabri’nin yerine Valdes’i istediği bildirildi.

Geçen sezona Lux’un yedeği olarak lige başlayan Fabri, rakibinin kötü goller yemesinin ardından kaleye geçmiş ve bir daha bırakmamıştı.

 

(Milliyet)

Yorumlar (8)
MEHMET İNCE 5 yıl önce
Kariyerli kaleci dediğiniz valdez ise biz yandık arkadaşlar.Bu basın ya bizi şişiriyor yada bizim yöneticiler bi halt bilmiyorlar.Büyük takım dediğin büyük düşünerek büyük olur,haybeye sağın solun şişirmleriyle değil.
asi kartal 5 yıl önce
ALIN OSPİNA YI ŞAMPİYON OLALIM..GERİSİ TRAŞ
Transfer 5 yıl önce
İyi kaleci gelsin.
vurucu 5 yıl önce
K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!K A L E C I !!!
VADER 5 yıl önce
7 milyon Euro'yu Ozan Tufan'a vereceğinize gidin Ospina'ya verin , daha garanti sonuç alırsınız. Kaleci takımın yarısıdır. Hakemlerin kayırdığı Gs ve Fb bile kalecilerinin büyük katkıları ile şampiyon olabiliyorlar.
Black Eagles 5 yıl önce
Dniprodan BOYKO alınmalı.Stopere yine aynı takımdan DOUGLAS
RICARDO QUARESMA 5 yıl önce
Ben BEŞIKTAŞ Hastasıyım koyu BEŞİKTAŞ lıyım arkadaşlar bize çok acil kalleci lazim BEŞIKTAŞ efsanesi OSCAR CORDOBA bize kaliteli bir kalleci tavsiye etse keşke mesella DEVID OSPINA gibı birde kaliteli stper VELI KAVLAK ve TOLGAY ASLAN.kardeşime ALLAH,tan acil şifalar diliyorum. İNŞAALLAH en kısa zamanda sahalara dönersiniz AMIN ŞEREFSIZ GAYSARAY ve FENERBAHÇE Alayınizi .....
atlas uras 5 yıl önce
1.80 boyunda kaleci ancak maymun çevikliğinde olursa iş yapar,