Slimani ağır basıyor!

Beşiktaş Yönetimi, Slimani için Leicester'a resmi teklifi yaptı. Bu oyuncu için 2 milyon Euro kiralama bedeli önerildi. Islam Slimani’yle Newcastle ve Watford da yakından ilgileniyor. Bu nedenle yönetim İngiltere’de karargah kurdu.

FUTBOL 03.01.2018, 11:25 04.01.2018, 10:35 kartalbakışı.com
488

Beşiktaş forvet transferine odaklandı... Cenk Tosun'un satılmasından sonra boşluğu iyi bir golcüyle doldurmak isteyen Siyah-Beyazlı yönetim listenin en başına aldığı Leicester'li İslam Slimani için temaslarına yoğunluk verdi. Yöneticilerden Umut Güner'in İngiliz kulübüyle masaya oturduğu öne sürüldü.

***

​LEİCESTER NET CEVAP VERMEDİ

Yapılan ilk görüşmede Cezayirli oyuncu için 6 aylık kiralama karşılığında 2 milyon Euro önerildi. Leicester Kulübü'nün net bir cevap vermediği öğrenilirken görüşmelerin tam gaz sürdüğü belirlendi.

***

2 İNGİLİZ EKİBİ DE PEŞİNDE

Islam Slimani'yi Beşiktaş'ın dışında İngiliz takımlarından Newcastle United ve Waftord'un da istediği ortaya çıktı. Bu kulüplerin de resmi teklifte bulunduğu gelen bilgiler arasında.

***

YÖNETİM BİTİRMEYE KARARLI

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in kadrosunda görmek istediği Cezayirli golcü için İngiltere'de karargah kuran yöneticilerin bu transferi Cenk Tosun açıklanır açıklanmaz bitirmesi bekleniyor.

***

Kaynak: Takvim

Yorumlar (0)