Slaven Bilic'ten, Duygulandıran Sözler

Slaven Bilic Kardemir Karabükspor maçında sakat sakat oynayan Cenk Gönen ile özel bir görüşme yapıp, başarılı kaleciye teşekkür etti.

FUTBOL 03.12.2014, 18:25
3298
Slaven Bilic'ten, Duygulandıran Sözler

Ziraat Türkiye Kupası'nda Sarıyer ile karşılaşacak Beşiktaş'ta teknik direktör Slaven Bilic, Karabükspor maçında sakat sakat oynayan Cenk Gönen yerine iyileşen Tolga Zengin'e şans verecek.

Sarıyer hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş'ta Slaven Bilic, sakatlığı olmasına rağmen ligdeki Kardemir Karabükspor karşılaşmasında özveriyle oynayan Cenk Gönen ile de özel bir görüşme yaptı ve "Sakat olmana rağmen Karabük maçında oynaman ve çok iyi bir performans göstermen beni mutlu etti. Bu özverinden ötürü sana teşekkür ediyorum. Eğer iyileşirsen Trabzonspor maçında takımdaki yerini alacaksın" sözleriyle teşekkür etti.

Aynı zamanda Sarıyer karşılaşmasına hazırlanan Beşiktaş'ta Slaven Bilic'in ayrıca Sarıyer önünde Motta, Atınç, Oğuzhan, Olcay, Necip ve Cenk tosun'u ilk 11'de değerlendirmeyi planladığı belirtildi.

Yorumlar (9)
hk 6 yıl önce
cenke sözlesme yapılırsa bu büyük bir saçmalıktır kaleci sıkıntımız var ve çözüm cenk degil tolga da değil
m.turgut 6 yıl önce
HK diye biri kaleye havan mermisi atmaya hazırlanıyor. kaleciler kötüymüş. bu ülkede iyi kaç kaleci var say bakalım. kaleciler iyi öndekiler dilsiz olduklarından boş toplar gol oluyor.
hasan kartal 6 yıl önce
tolga ve cenke iyi kaleci diyen arkadas muslera ve onuru seyretsinde mac kurtaran kaleci nasil olur görsün,
bartingo 6 yıl önce
cenk çok iyibir kaleci refleksleri kimsede yok ama yan toplara çok çalışmalı ve kararlı çıkışlar yapmalı.Tolga özel hayatı ve omuzundan dolayı bizi biraz üzdü ancak iyi bir tolga kimseyi aratmaz..
reşatbjkbakü 6 yıl önce
Cenke kötü diyenlere soruyurum.Asteras maçini kim kurtardi sizce?Özcan Deniz'mi?
maf 6 yıl önce
Cenk kesinlikle Türkiyenin en yetenekli kalecisidir. Ancak kendini geliştirmekte sıkıntı çekiyor ne yazık ki.
el_domingo 6 yıl önce
Sadece yetenek yetmez oyun bilgisi ve zekası da gerekli malesef cenk yeteneğine rağmen, diğer ozellikleri cok geri..
Taner 6 yıl önce
Kaleci oynaya oynaya olursun... Maalesef bizim çok bilmiş taraftarın yüzünden Cenk yeteri kadar şans ulamadı. Bana göre Cenk çok iyi bir kaleci özellikle bu sene kendine daha da çok geliştirdi. Oynadıkça daha da iyi olacaktır. Yeter ki elimizdekinin değerini bilelim. Sana güveniyoruz Cenk
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın