Slaven Bilic: ‘Yardımı her zaman hak edenler için buradaydık’

Teknik Direktörümüz Slaven Bilic, Soma için düzenlenen turnuva sonrası basın toplantısı düzenledi.

FUTBOL 09.08.2014, 01:39
3124
Slaven Bilic: ‘Yardımı her zaman hak edenler için buradaydık’

Teknik Direktörümüz Slaven Bilic’in açıklamalarından satırbaşları şöyle:
 
“Bugün hayırlı bir iş için buradaydık. Yardımı her zaman hak eden insanlar için güzel bir organizasyon yaptık. Beşiktaş ailesinin bir ferdi olarak burada bulunmaktan gurur duyuyorum.”
 

“Güçlü rakiplere karşı güzel maçlar oynadık. Zorlu bir Feyenoord maçından çıkıp buraya geldik. İki rakibimize de karşı gösterdiğimiz direnç beni memnun etti. Aldığımız sonuçlarla özgüvenimiz yükseldi. İki galibiyeti de hak ettik. Chelsea’ye karşı bulduğumuz gol biraz şans golüydü.”
 
“Erken form tutmak kötü değildir. Her maça aynı önemi vermek gerek. Önemli olan ivmeyi koruyabilmektir. Bunun için kadro derinliği ve kalitesi lazımdır.”
 
“Arsenal, Avrupa’nın en iyi takımlarından biri. En zor kuralardan birini çektik. Bu eşleşmenin favorisi şüphesiz Arsenal. Rakibimize büyük saygımız var. Arsenal’i elemek için sadece umudumuz değil planımız da var. Bu planı uygulamaya çalışacağız. Cesur oynayacağız ve onları elemek için elimizden geleni yapacağız. Chelsea karşısında oynadığımız futbol, bu eşleşme hakkında bize sinyal verdi. Chelsea ile başa çıkabiliyorsak Arsenal ile de başa çıkabiliriz.”

KAYNAK : Bjk.com.tr

Yorumlar (4)
aslanavcisi 6 yıl önce
slaven bilic sen burada efsane olacaksın iyi yoldasın bizden biri gibi olmaya devam ettikçe bu taraftar hep seninle
SLAVAN 6 yıl önce
SENİNDE AYAGINI KAYDIRIR BAGZI KİŞİLİKSİZLER
grkan 6 yıl önce
daha şimdiden yönetim tüm başarısızlığını bilice yüklüyor, taraftarda inanıyor yok yunan aşkı yok abisinin karı :) yönetim bi oyuncu alamadığı zaman bilic istemedi, kucuk oyuncu alabileceğini anlayan yönetim bilic cok istedi diyor, bilic zamanında enaramoyuda istemedi ama yönetim istemiş gibi gösterdi bizim taraftar hemen inanır çünki böyle şeylere
cezmı 6 yıl önce
besıktas dunya sampıyonuda olsa bu bır boktan anlamayan parasız sadece kendı reklamını yapan baskan musveddesı fıkretı ıstemıyoruz. arkadas gısın ufak bır kulupte gorev yapsın tam ona gore ıste.nereden geldı bu dangalak basımıza bılmıyorum yanı.