Slaven Bilic: Önce Beşiktaş deriz

“İç saha maçlarına deplasmanda çıkmak kolay değil. Üzülüyorum, ailenizden ayrı kalıyorsunuz. İsterseniz İstanbul'da kalıp, Olimpiyat'ta oynayabiliriz. Ne dersiniz beyler?..” Hırvat hoca bu konuşmayı Mersin maçı öncesi tüm takıma yaptı. Siyah-Beyazlılar tek bir fire bile vermeden, “Aile tabii ki önemli ama şu anda bizim için önce şampiyonluk, önce Beşiktaş” yanıtını verdi.

Slaven Bilic: Önce Beşiktaş deriz

Beşiktaş takımının şampiyonluk hedefine ne kadar kenetlenip, tek yumruk olduğu Mersin maçı öncesi bir kez daha ortaya çıktı. Geçtiğimiz hafta Ankara’da Osmanlı Stadı’nda oynanan ve 2-1 kazanılan karşılaşma öncesi takımı toplayıp bir durum değerlendirmesi yapan teknik direktör Slaven Bilic, aynen şu ifadeleri kullandı: Beyler... Sezon başından beri göçebe gibi bir orada, bir burada oynuyoruz. Bu duruma üzülüyorum. Hepinizin ailesi var, onlardan sık sık uzak kalıyorsunuz. İsterseniz İstanbul’da kalıp, maçları Olimpiyat’ta oynayabiliriz. Bu da daha az yolculuk, daha az vakit kaybı olur. Kendinize, ailenize daha fazla zaman ayırabilirsiniz..

Şaşkına döndü

Bilic’in sözlerini dikkatle dinleyen Siyah-Beyazlı futbolcular cevabı anında verdi. Olimpiyat Stadı’nda oynamak isteyen tek kişi bile yoktu. Hırvat hoca, oyunculardan gelen yanıtla şaşkına döndü: Aile tabii ki önemli ama şu anda bizim için önce şampiyonluk, önce Beşiktaş... İç saha maçlarını nerede güzel atmosfer olacaksa orada oynamak isteriz. Sezon sonunda şampiyon olunca ailemizle bunu kutlayıp, bol bol vakit geçiririz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
grkan
grkan - 4 yıl Önce

futbolcular tabiki bu bilinçtedir ama hep bir ağızdan koro halinde bunları söylemiş gibi haber yapmak çok komedi :D

Manwe
Manwe - 4 yıl Önce

Spartaküs benim!!! :)

Angaralı Kartal
Angaralı Kartal - 4 yıl Önce

Hepinizin ALLAHINA KURBAN.İşte BEŞİKTAŞ'lılık bu...

CastieL
CastieL - 4 yıl Önce

HELALL!!!!