Slaven Bilic: Çılgınca olacak

"Fenerbahçe çok tecrübeli bir takım. Rakibe baskı kurmayı her anlamda iyi biliyor. Kendilerini savunmak adına karşı tarafa saldırıyorlar. Derbinin ardından kulübümüz gerekli açıklamayı yaptı. Başkanımız ve yöneticilerimiz, bu takımın her zaman arkasındadır. Beni hayal kırıklığına uğratan, beklemediğimiz puan kayıplarıydı. Ligdeki duruma baktığımızda şampiyonluk yarışının çılgınca olacağı kesin."

FUTBOL 29.03.2015, 02:54
1888
Slaven Bilic: Çılgınca olacak

Siyah-Beyazlılar’ın başarılı teknik direktörü Slaven Bilic, olaylı Fenerbahçe karşılaşmasının ardından ilk kez konuştu. Şükrü Saracoğlu’nda ezeli rakibine uzatma anlarında Sow’un golüyle mağlup olan Beşiktaş’ta Bilic, rakibin hem maç sırasında hem de sonrasında yaptığı psikolojik baskının yanı sıra şampiyonluk yarışıyla ilgili de çarpıcı ifadeler kullandı.

‘Korumak için saldırıyorlar’


Fenerbahçe’nin hocası İsmail Kartal’ın, “Ağzından çıkana dikkat etsin. Oyun içinde her yere müdahale ediyor. Bizden kimse, onların yedek kulübesinin içine girmedi” sözleriyle alakalı olarak Hırvat hoca, “Fenerbahçe her anlamda Türkiye’nin en tecrübeli takımları arasında yer alıyor. Bu karşılaşmada da psikolojik üstünlük kurmaya çalıştılar. Başta Başkan Aziz Yıldırım olmak üzere yöneticiler ve oyuncular, futbolu her anlamda çok iyi biliyor. Kendilerini savunmak için karşı tarafa saldırıyorlar” ifadelerini kullandı.
 

Yorumlar (1)
iranlı kartal 6 yıl önce
doğru teshis etmişsin... bravo... bizim yöneticiler lider olduğumuz haftalarda 4.yıldızı önce biz takacağız diye safça demeçler verdiler... halbuki o renklilerin beşiktaşa şampiyonluk kupası bitmiş pilavın pirinç tanesini bile bırakmayacaklarını bilemiyorlar... yazık...