Slaven Bilic Atiba'yı istiyor!

Beşiktaş, İngiliz temsilcisinin yöneticilerine Atiba Hutchinson için kapıyı 7 milyon Euro'dan açtı. West Ham United ise, 32 yaşındaki futbolcuya 5 milyon Euro'luk bir bonservis ödeyebileceğinin altını çizdi.

FUTBOL 15.08.2015, 12:05
1474
Slaven Bilic Atiba'yı istiyor!

Slaven Bilic gitti, aklı Atiba Hutchinson’da kaldı... Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in, orta alanda yaşanan sıkıntıları dile getirmesi üzerine yönetim kurulu oyuncu arayışlarını sürdürüyor. Ancak yaşanan yeni bir gelişme, hareketli günlerin işaretçisi oldu. Siyah beyazlı takımın eski hocası Slaven Bilic, West Ham United yöneticilerine Atiba’nın alınması yönünde rapor verdi.
İngiliz ekibinin idarecileri de, Beşiktaş ile Atiba’yı transfer etmek adına bağlantıya geçti.

ŞiMDi SÖZ ŞENOL GÜNEŞ’TE...

Menajerler aracılığıyla fikir alış verişinde bulunan West Ham yöneticileri, “Bilic’in transfer listesindeki isimleri kadromuza kazandırıyoruz. Kendisi Beşiktaş’tan Atiba’ya talip olduğunu iletti. Biz de resmi olarak kulübü ile görüşme kararı aldık” yorumunu yaptı. Siyah beyazlı kulübün yöneticileri ise, Atiba’ya gelen teklifi değerlendirmek adına Şenol Güneş ile konuşacaklarını vurguladı.

Kanadalı futbolcunun bonservis bedeli için kapının 7 milyon Euro’dan açılacağı ifade edildi. İngiliz ekibi ise, Atiba’ya 5 milyon Euro verebileceklerini dile getirdi.

 


Kaynak: Hürriyet - İsmail Er

Yorumlar (5)
grkan 5 yıl önce
32 yaşında en fazla 2 milyon euro eder verelim gitsib 2 yıl oynar maksimum oda eski performansını ortaya koyamaz
nartallo 5 yıl önce
pektemek'le necip'i alsana lan. şampiyonluğu sattın bu iki adamı oynatcam diye. niye west ham'a alıp oynatmıyosun da başka oyuncularımıza sulanıyosun
Atibaa 5 yıl önce
Atibanın Yası bence cok önemı yok bu Adam bizde 2 yıl daha ış yapar bence kalmalı ama 7 milyon verırlerse versınler bence..
sdf 5 yıl önce
Siktir git OÇ PİLİÇ! Git aşık oldugun yoktemeki al amk korkağı 3 ün 1 ini alırsın göt lalesi!
hayrullah biçer 5 yıl önce
orta sahamız zaten sorunlu ama isterse forvet verebiliriz..